32.5 C
Alanya
20/07/2024
Haberci Alanya
Yazarlar

Astrolog Gamze Benzer’in 07-13 Mart Haftalık Burç Yorumları:

Astrolog Gamze Benzer’in 07-13 Mart Haftalık Burç Yorumları bu haftaki yazımızda.

Koç Burcu

Arkadaşlar,sosyal çevre ilişkileri,eğlenceli organizasyonlar hayatınıza renk katabilir.Yeni ortamlar,yeni kişiler tanıyabilir,davetlere katılabilirsiniz.Gönüllü işler,vakıf ve dernek,sivil toplum kuruluşlarıyla ilgili yapacağınız girişimler sizi mutlu edebilir. Uzak yerlere seyahat edeceğiniz,uzak akrabalarla iletişiminizi arttıracağınız,yüksek öğrenim,akademik konular,hukuksal alanlarla ilgili konulara odaklanacağınız bir dönemdesiniz.Dil eğitimine başlayabilirsiniz.

Boğa Burcu

Kariyer ve iş konularında ani ve sürpriz gelişmeler yaşanabilir.Uyum ve denge içerisinde olmayı isterken bir yandan hırs ve rekabete kapılabilirsiniz.Üstlerinizle ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.Yardım işlerine kendinizi adamak size iyi hissettirebilir.Arkadaş çevreniz ve katıldığınız gruplarla olan ilişkilerinizde fedakarlığın dozunu ayarlamak ve sınır koymak gerekebilir.Aksi takdirde kurban durumuna düşebilirsiniz.

İkizler Burcu

Yeni deneyimler keşfetmek,yurt dışı bağlantılarını güçlendirmek,ideallerinizle ilgili sürpriz gelişmeler sizi bekliyor.Akademik konular ve eğitimlerin içerisine dahil olabilirsiniz.Hayatınızın amacı bir anda değişebilir.Kariyer konularında dalgınlıklar,bulanıklıklar,ikilimler önünüzü görmenizi zorlaştırabilir.Çok fazla fedakarlık yapıp karşılığını bu dönem alamayabilirsiniz ve şikayetlenebilirsiniz.

Yengeç Burcu

Başkalarının kaynakları,ortaklı paralar,eşin parası,vergi,miras,nafaka,sigorta gibi alanlarda mücadele etmeye başlıyorsunuz.Gelir gider dengesi değişebilir.Bu konularda ani,şaşırtıcı gelişmeler yaşanabilir.Yolculuklara çıkabilir,eğitimlere odaklanmak isteyebilirsiniz.Algınız bu dönem öğrenim güçlüğü yaratabilir.Hayat planlarınız biraz karışabilir.Dil eğitimine başlayabilirsiniz.

Aslan Burcu:

lişkiler,beraberlikler,evliliklerden yana ani ve sürpriz değişimler yaşanabilir.Ortaklıklar ve işbirlikleri konusunda da ani ve şaşırtıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz.Özgür ,bohem ve arkadaşlık ilişkiniz aniden dönüşebilir, ciddileşebilir.Parasal konularda belirsizlikler ve kayıplar meydana gelebilir.Bu konularda aldanmalar ve yanılmalar hatta aldatmalar söz konusu olabilir. İmza atmayın.

Başak Burcu

Sağlıkla ilgili ayak bilekleri ,ritm bozuklukları ,dolaşım sistemiyle ilgili hassasiyetler ortaya çıkabilir.Kedi,köpek ihtiyacı olan canlara yardımcı olmak size iyi hissettirebilir.Mesai yapmadan çalışmak sizi strese sokabilir.Çalışma ortamınız ve gündelik yaşamınızdaki ani değişimler yorabilir.İlişkiler ,beraberlikler,evlilikler,ortaklıklardan yana kimseyi kandırmayın,aldatmayın ve kimseye kanmayın ayrıca kimseyi idealize etmeyin.

Terazi Burcu

Aşk hayatınızla ilgili sürpriz değişimler söz konusu olabilir.Arkadaşınızla ilişkiniz beraberliğe dönüşebilir.İstenmeyen gebeliklere dikkat etmelisiniz.Yaşam enerjinizi yükseltecek hobiler, entelektüel alanlar hatta sanattan beslenebilirsiniz.Yaratıcılığınız bu dönem artabilir.İş ve çalışma ortamınızla ilgili iyi niyetiniz suistmal edilebilir.Gündelik rutininizi, beslenmenizi ve uykunuzu düzenlemelisiniz.

İlgili Haberler

Gamze Benzer Haftalık Burç Yorumlarını Yazdı

Gamze Benzer

Gamze Benzer Haftalık Burç Yorumlarını Yazdı.

Gamze Benzer

Erkan Yılmaz yazdı: “Eski Bayramlar”

Erkan Yılmaz

Yorum Yap