24.1 C
Alanya
06/06/2023
Haberci Alanya
Haberci AlanyaYazarlar

Gamze Benzer Haftalık Burç Yorumlarını Yazdı

Astrolog Gamze Benzer 20 26 Mart Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Enerjiniz tavan, baharın gelişiyle beraber yaşam enerjiniz de yükseliyor. Başlattığınız işlere odaklanabilirsiniz. Çevrenizden destekler gelebilir. Sağlığınız düzelmeye başlıyor.

Boğa Burcu

Kapalı alanlarla ilgili karmik durumlar söz konusu olabilir. Öfkenizi dizginlemekte zorlanabilirsiniz. Rakipleriniz çoğalabilir. Kazalara, sakarlıklara dikkat!

İkizler Burcu

Arkadaşlık ve sosyal çevre ilişkilerinizde hırs ve rekabet ortamlarına çekilebilirsiniz.Umutlarınız ve dilekleriniz için eyleme geçeceksiniz.

Yengeç Burcu

Kariyer ve iş yaşamınızda rakiplerinize fark atabilirsiniz. Üst, yetkili kişiler, otorite figürleriyle olan ilişkilerinizde güçlü destekler görebilirsiniz.

Aslan Burcu

Yüksek öğrenim, hukuksal konular, yabancılar ve seyahatlerle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. İdeallerini konusunda girişimci ve yenilikçi hareket edebilirsiniz.

Başak Burcu

Başkalarının kaynakları, ortaklı paralar, eşin parası, vergi, miras, nafaka, sigorta ve krediler konusunda güçlü ataklar gerçekleştirebilirsiniz. Mistik konular ilginizi çekebilir. Kazalar ve operasyonlara dikkat!

Terazi Burcu

Evlilik, beraberlik, ortaklıklar, işbirlikleri konusunda yenilikler söz konusu olabilir.Eş yada partnerle rekabet artabilir. Güç savaşlarına dikkat! Hukuksal konularda zaferler kazanabilirsiniz.

Akrep Burcu

Sağlığınızla ilgili sınanabilirsiniz. Evcil hayvanlarımızın bakım ve gözetimi ön plana çıkıyor. İş ve çalışma ortamınızda lider yönlerinizi kanıtlayabilirsiniz.

Yay Burcu

Aşk hayatınızda bahar havası esmeye başlıyor. Keyfiniz yerine geliyor. Hayatın mutlu alanlarına yöneliyorsunuz.Spora başlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Ev, aile, yuva konularında girişimlerde bulunabilirsiniz. Ebeveynlerinizin sağlığı konusunda harekete geçebilirsiniz. Güvenlikle ilgili konularda krizler yaşanabilir.

Kova Burcu

Yakın çevre, kardeş, komşu ve akrabalarla olan ilişkilerde çekişmelere dikkat! Ticaret hayatında atılımlar gerçekleştirebilirsiniz. Yolculuklar kazançlı olabilir.

Balık Burcu

Parasal konularla ilgili cesur, gözü kara davranabilirsiniz.Yeteneklerinizi ortaya koyarken cesur olabilirsiniz. Kaynaklarınızı çoğaltacak atılımlar gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Haberler

İbrahim Tatlıses Yine Ölümden Döndü

Haberci Editör

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ)’nden Önemli Anlaşma

Haberci Alanya

İYİ Parti’de Alanya listede yok

Haberci Editör

Yorum Yap