Gamze Benzer Haftalık Burç Yorumlarını Yazdı

Astrolog Gamze Benzer 06-12 Şubat 2023 tarihleri arası haftalık burç yorumlarını yazdı.
05/02/2023

Astrolog Gamze Benzer 06-12 Şubat 2023 tarihleri arası haftalık burç yorumlarını yazdı.

Koç Burcu

Enerjiniz yükseliyor, Cesur adımlar atabilirsiniz.Özel ilişkilerde dengeler değişebilir. Anlaşmalar ve görüşmeler için harekete geçebilirsiniz. Çocuklarınızın geleceğiyle ilgili kararlar alma zamanıdır.

Boğa Burcu

Evle ilgili konularda değişimler söz konusu olacaktır. Ebeveynlere yardım etmek, onlarla ilgili sorumluluklar almak önemli olacaktır. Beraberliğinizle ilgili konularda tamamlanmalar söz konusu olacaktır.

İkizler Burcu

İletişimde gerginliklerden uzak durmalısınız. Seyahatler ve eğitimlerle ilgili konularda başlangıçlar olacaktır. Ticari görüşmeler için harekete geçebilirsiniz. Yakın çevreyle olan ilişilerde güç gösterilerine şahit olabilirsiniz.

Yengeç Burcu

Kariyer hedeflerinizde atağa geçiyorsunuz. Yatırımlar, alacaklar-borç dengesini iyi kurmanız gerekiyor. Yeteneklerinizi ortaya koyabilir, kazançlarınızı ikiye katlayabilirsiniz.

Aslan Burcu

Işığınız parlıyor. Bol bol konuşulacaksınız. İşle ilgili fırsatlar ayağınıza geliyor. İlişkilerde ani değişimler yaşanabilir. Fiziksel görüntünüzle tüm dikkatleri üstünüze çekiyorsunuz.

Başak Burcu

Yeni düzenlemeler, alışkanlıklarınızı gözden geçirme, sağlığınıza odaklanma, karmik temizlikler, hayata dair farkındalığın artması gibi gelişmeler yaşanabilir.Manevi konulardan besleneceksiniz.

Terazi Burcu

Yeni ortamlar, yeni insanlar hayatınıza renk katabilir. Sosyalliğiniz artabilir.Üstlerinizden desteklenebilirsiniz.Terfi yada kazanç değişikliği meydana gelebilir.

Akrep Burcu

Ailevi sorumluluklar artabilir. Statüsel değişimlere hazır olun. Otoriteyle olan ilişkileriniz artabilir. Ev ve yuva yaşamında iniş çıkışlar sizi önemli kararlara itebilir.

Yay Burcu

Aşk kapınızı çalabilir.Romantizm artabilir. Eğitimle ilgili hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yurt dışıyla bağlantılar, hukuksal konular, basın-medya ve seyahatlerden yana şanslı etkiler altındasınız.

Oğlak Burcu

Gayrimenkul ve toprakla ilgili konulardan yana gelişmeler yaşanabilir. Miras, nafaka, sigorta ve kredilerden yana konularda destekleniyorsunuz. Sağlıkla ilgili hassasiyetleriniz artabilir.

Kova Burcu 

Duygusal konularda hızlı gelişmeler yaşanabilir.Evlilik,başlangıç belki ayrılıklar ani kararlar alabilirsiniz.Yeni girişimler iş hayatında gerçekleştirebilirsiniz.Hukuksal konularda beklediğiniz haberler gelebilir.

Balık Burcu

Çalışma hayatınızda önemli kararlar alabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan yana konularda egosal çatışmalar artabilir. Sağlığınız ve evcil hayvanlarınızın sağlığı önemli olacaktır .Gündelik yaşamınızı ve alışkanlıklarınızı yapılandırma vaktidir.


Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberci Alanya Künye

 • Gizlilik Politikası

  • habercialanya.com tüm hakları saklıdır.
  • Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercialanya.com’a aittir.
  • habercialanya.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.
  • Bunlar habercialanya.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz.
  • İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
  • habercialanya.com 'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
  • Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.
  • habercialanya.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
 • Yetkililer

  • İMTİYAZ SAHİBİ
   Ayhan ÇETİNKAYA
  • GENEL YAYIN YÖNETMENİ
   Evren KURTOĞLU
  • SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
   Fikri Berker PAKNA
 • İletişim

©  Tüm Hakları saklıdır. Dondurmadan Bilişim Hizmetleri tarafından desteklenmektedir.


Yukarıya git