Gamze Benzer Haftalık Burç Yorumlarını Yazdı

Astrolog Gamze Benzer 23-29 Ocak 2023 tarihleri arası haftalık burç yorumlarını yazdı.
23/01/2023

Astrolog Gamze Benzer 23-29 Ocak 2023 tarihleri arası haftalık burç yorumlarını yazdı.

Koç Burcu

Bilinçaltınızda iyileşmeler olabilir. Maneviyatınızyükselebilir.Yardımı çoğaltabilirsiniz. İlahi yardımlar alabilirsiniz. Evcil hayvan sahiplenebilirsiniz. Sağlığınızdaiyileşmeler olabilir. Gizli aşklara dikkat!

Boğa Burcu

Arkadaş çevre ilişkileriniz hız kazanabiir. Sosyalleşebilirsiniz.Umutlar,dilekler ve hayalleriniz gerçek olabilir.Kazançlarınızda artış olacaktır.

İkizler Burcu

Kariyer alanlarınızdan yana şanslısınız. Kadınlardan destekler görebilirsiniz. Otoritefigürleriyle ilişkilerinizde uzlaşabilirsiniz. Terfi yada kazanç değişikliği gerçekleşebilir.

Yengeç Burcu

İdealleriniz konusunda talihiniz açık olacaktır. Yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz. Eğitimlerebaşlayabilirsiniz. Hukuksal konularda ilahi yardımlar görebilirsiniz. Yabancılardan yana destekleniyorsunuz.

Aslan Burcu

Başkalarının paraları, vergi, miras, nafaka, sigorta, krediler, alacak-borçlarla ilgili konularda şanslı etkiler altındasınız. Libidonuz yüksek olabilir. Ezoterik konulardan beslenebilirsiniz.

Başak Burcu

Evlenebilir, ciddi beraberliğe atılabilir, ortaklık kurabilirsiniz. Hukuksal konulardan yana şanslısınız.İşbirliklerinden yana kazançlısınız.

Terazi Burcu

Bir kedi sahiplenmek iyi gelebilir.Tatlı,kaloriliyiyeceklere düşebilir,kilo alabilirsiniz.Sağlığınızda iyileşmeler olabilir.İş ve çalışma ortamınızda uyumu yakalayabilirsiniz.

Akrep Burcu

Aşk hayatınız canlanıyor.Çocuk sahibi olmaya karar vereblirsiniz.Çocuklarınız varsa yetenekleri bu dönem artabilir.Hobilerinize yöneleceğiniz,tatile çıkacağınız bir dönemdesiniz.

Yay Burcu

Ev ve yuva alanlarınızı güzelleştirmek için adımlar atıyorsunuz. Sevdiklerinizi evde ağırlayacak,hoş vakit geçirmek isteyeceksiniz. Yatırım ve gayrimenkullardan yana konularda şanslısınız.

Oğlak Burcu

Yakın çevre,kardeş, komşu, kuzen ve akrabalarınızın desteğini alabilirsiniz. Eğitime başlayabilir, yolculuklar yapabilirsiniz. Ticari konulardan yana yüzünüz gülebilir.

Kova Burcu

Para ve finansal konularda evrenden torpillisiniz. Tüm yeteneklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Kaynaklarınızı çoğaltabilirsiniz. Değer duygunuza yatırıım yapabilirsiniz. Kendiniz için harcamalardan kaçmayacaksınız

Balık Burcu

Popülerliğiniz artıyor. İmajınızda yenilikler söz konusu olacaktır. Fiziksel anlamda daha fit hissedebilirsiniz. Çevrenizden destekler görebilirsiniz. Sağlığınız her zamankinden daha iyi olabilir.


Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberci Alanya Künye

 • Gizlilik Politikası

  • habercialanya.com tüm hakları saklıdır.
  • Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercialanya.com’a aittir.
  • habercialanya.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.
  • Bunlar habercialanya.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz.
  • İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
  • habercialanya.com 'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
  • Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.
  • habercialanya.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
 • Yetkililer

  • İMTİYAZ SAHİBİ
   Ayhan ÇETİNKAYA
  • GENEL YAYIN YÖNETMENİ
   Evren KURTOĞLU
  • SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
   Fikri Berker PAKNA
 • İletişim

©  Tüm Hakları saklıdır. Dondurmadan Bilişim Hizmetleri tarafından desteklenmektedir.


Yukarıya git