23.1 C
Alanya
30/05/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaYazarlar

Gamze Benzer Haftalık Burç Yorumlarını Yazdı

Astrolog Gamze Benzer 11 -17 Mart haftalık burç yorumlarını yazdı.

Koç Burcu

Manevi ve ruhsal çalışmalardan besleneceksiniz. Veren el olmak, ihtiyaç sahiplerini farketmek size fazlasıyla geri dönebilir. İyileşmeler ve şifalanmalar gerçekleşecektir. Gizli ve platonik aşklara kendinizi kaptırmamaya dikkat edin.

Boğa Burcu

Arkadaş ve sosyal çevre ilişkilerinizden yana şanslısınız. Kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Hedeflerinize yaklaşabilirsiniz. Grup eğitimleri, topluluk ve kalabalık gruplarda öne çıkabilirsiniz. Gönüllü işlere el atmak size ilahi hakediş olarak dönecektir.

İkizler Burcu

Kariyer ve iş hayatınızda kadınların desteği sizinle olacaktır. Sanatsal başarılara imza atabilirsiniz. Ortaklı işlerde şans sizinle olacaktır. Fazlasıyla göz önünde olabilirsiniz.

Yengeç Burcu

İdealleriniz ve hayallerinizi gerçekleştirmek adına adımlar atabilirsiniz. Uzaklara yolculuklar var . Yurt dışı ve yabancı bağlantılardan yana şanslısınız. Hukuksal işlerinizden kazançlı çıkabilirsiniz.Eğitimlerde başarı kaydedebilirsiniz.

Aslan Burcu

Başkalarının kaynakları, ortaklı paralar, vergi , miras , nafaka ve sigorta gibi alanlardan yana şanslı hissedeceksiniz. Parasal ve finansal yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. Kaynaklarınız büyüyebilir.

Başak Burcu

Evlilik, beraberlik, ortaklıklar, işbirlikleri konusunda yüzünüz gülecektir. Hukuki konulardan kazançlı çıkacaksınız. Sevildiğinizi hissettiğiniz bu dönem romantizme doymayacaksınız .

Terazi Burcu

Sağlığınızda iyileşmeler olacaktır. Tatlı ve kalorili yiyecekler size kilo aldırabilir.Evcil hayvanınız yoksa bir kedi sahiplenebilirsiniz . Alışkanlıklarınızı yapılandırmaya gideceksiniz.

Akrep Burcu

Aşk hayatınız , flörtler, sevdiğiniz kişiyle paylaşım içerisinde olmak , romantizmi hissetmek sizin yaşam enerjinizi yükseltecektir. Bebek sahibi olmak isteyenler müjde , çocuğu olanlar onlardan yana yüzleri gülecektir.

Yay Burcu

Ev ve yuva yaşamınızı güzelleştirmek için harekete geçeceksiniz. Sevdiklerinizi ağırlamak isteyeceksiniz. Gayrimenkul ve yatırım gibi konulardan yana şanslısınız .Ebeveynlerinizden maddi destekler görebilirsiniz.

Oğlak Burcu

Yakın çevre, kardeş, kuzen ve komşuluk ilişkilerinizde birbirinize destekleriniz artacaktır. Ticari kazançlardan yana bereketiniz açık olacaktır. Sevdiklerinize ziyaretler düzenleyebilir. Sevdiğiniz kişiyle keyifli yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz.

Kova Burcu

Para ve finansal konularda yeteneklerinizi sergileyeceksiniz. Güzel sanatlar gibi alanlarda öne çıkabilirsiniz. Kaynak yaratmak için yeteneklerinizi değerlendirebilirsiniz. Deper duygunuzu besleyeceksiniz.

Balık Burcu

Dış görüntünüzde imaj yeniliği gerçekleştirmenin tam vaktidir. Çevrenizde popülerliğiniz artacaktır. Oldukça konuşulacaksınız. İş hayatınızda bolluk, bereket kapıları açık olacaktır.

İlgili Haberler

Ottoman İnşaat Sahibi Yanık’tan Alanyaspor’a Ziyaret

Haberci Editör

Okullarda Atıksız Yaşam ve Geri Dönüşüm Eğitimi Verildi

Haberci Editör

Alanyaspor Alt Yapı Tesisleri Açıldı

Haberci Editör

Yorum Yap