15.1 C
Alanya
21/04/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaYazarlar

Gamze Benzer Haftalık Burç Yorumlarını Yazdı

Astrolog Gamze Benzer 19-25 Şubat haftalık burç yorumlarını yazdı.

Koç Burcu

Sağlıkla ilgili bağırsaklar, mide , sindirim sistemi ve psikomatik hastalıklarla ilgili hassasiyetler oluşabilir. Çalışma arkadaşlıklarınızla ilgili gizlilikler açığa çıkabilir. Beslenme , uyku , spor , diyetle ilgili düzenlemelere gidebilirsiniz. Manevi ve ruhsal konulardan fayda sağlayabilirsiniz. Sadaka vermek sizi koruyacaktır. Evcil hayvanlarınızın sağlığı ve bakımına önem vermelisiniz.

Boğa Burcu

Aşk hayatınızda kılı kırk yarabilir. Partnerinizi eleştirel tavrınızla çıldırtabilirsiniz. Yeteneklerinizle ilgili konularda harekete geçmelisiniz. Arkadaş ve sosyal çevre ilişkilerinizde güveni sorgulayacaksınız. İdeallerinizle ilgili çok çalışmanız gerekebilir.

İkizler Burcu

Aile ve yuva konularında sağlıkla ilgili sınavlarınız var.
Ebeveynlerinizin sorumlulukları ağır basacaktır. Gayrimenkul ve yatırım konularında akılcı davranmalısınız. Kariyer ve iş hayatınızda ne karar alacağınızı şaşırabilirsiniz. Akılcı hareket edin.

Yengeç Burcu

Yakın çevre, kardeş, komşu, kuzen be akrabalık ilişkilerinde çıkarlar ters düşebilir. Onları sağlıkla ilgili konularda desteklemeniz gerekebilir. Ticari, akım satım, reklam , pazarlama gibi alanlarda dikkatli kararlar almalısınız. Uzaklar, yabancılar, yabancı bağlantılar, hukuki konular, seyahatlerle ilgili alanlarda aldanmalara açıksınız.

Aslan Burcu

Para ve finansal konularda kayıplar yaşama ihtimaliniz yüksek olacaktır. Kendinize çok güvenmeniz hata yapmanıza sebep olabilir. Yeteneklerinizi ortaya koymakta güçlük çekebilirsiniz. Operasyonlar ve kazalar konusunda hassasiyetler var . Aldanmalara açıksınız.

Başak Burcu

İş hayatınızda ikilemler var. İlişkilerinizde yanılmalar söz konusu olacaktır. Varlığı yokluğu belli olmayan, platonik ilişkilerden uzak durun . Hukuki alanlarda beklentileriniz boşa çıkabilir. Sağlığınıza odaklanmalısınız.

Terazi Burcu

Gizli düşmanlıklarla mücadele edebilirsiniz. Karmik , kontrol dışı durumlar iş ve çalışma arkadaşlarınızla ilgili alanlarda sizi sınayabikir. Sağlığınızla ilgili kontrollerinizi eksik etmeyin. Gündelik rutin ve alışkanlıklarınızı gözden geçirme zamanınız geldi

Akrep Burcu

Arkadaş çevreniz ve sosyal çevre ilişkilerinizde gerginliklere açıksınız. İlişkilerinizi test edeceğiniz gelişmeler yaşanabilir. Dilekleriniz be hayalleriniz uğruna çok emek sarfetmeniz gerekiyor. Yeteneklerinizle ilgili profesyonel adımlar atabilirsiniz.

Yay Burcu

Kariyer ve iş hayatınızda emeğinizin karşılığını görmekte zorluk çekebilirsiniz.Üst ve yetkili kişilerle ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz. Ev ve yuva yaşamınız , iş hayatınızla ilgili sorumluluklarınız ağır basabilir . Fedakarlıkları sorgulayabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Uzaklar, yabancılar, yabancı bağlantılar, yüksek öğrenim, seyahatler, hukuk , akademik alanlarda kendinizi disipline edebilir, emek harcayabilirsiniz. İş hayatında emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Ticari konularda akılcı hareket edin . Yakın çevre ilişkilerinizde iyi niyetinizi abartmayın.

Kova Burcu

Başkalarının kaynakları, ortaklı paralar , vergi, miras , nafaka, sigorta gibi konularda düzenlemeler , yapılandırmalara gideceksiniz. Mistik ve okült konular ilginizi çekebilir. Bütçe dengelemesi yapmanız gerekiyor. Parasal durumunuzu yapılandırmak için harekete geçebilirsiniz.

Balık Burcu

Evlilik, beraberlik , ortaklık , ilişkilerden yana eleştirel , titiz ve mükemmeliyetçi davranışlarınız gerginlikler yaratabilir. Yaptığınız emekleri sorgulayabilirsiniz. Sağlığınızı gözden geçirmelisiniz. Kendiniz ve isteklerinize zaman ayırmalısınız.

İlgili Haberler

CHP’li Gençlerden İYİ Parti Adayı Mehmet Şahin’e Destek

Haberci Editör

Gazipaşa’da Turizm Haftası Etkinlikleri Başlıyor

Haberci Alanya

Evren Kurtoğlu Yazdı: “Boyun eğmenin alternatifi boyun eğmektir”

Evren Kurtoğlu

Yorum Yap