32.5 C
Alanya
20/07/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaYazarlar

Gamze Benzer Haftalık Burç Yorumlarını Yazdı

Astrolog Gamze Benzer 12-18 Şubat haftalık burç yorumlarını yazdı.

Koç Burcu

Arkadaşlarınız ve sosyal çevre ilişkileriniz değişim içerisinde , eğitim ,gelişim, ilim ve bilimle kendinize yatırım yaptığınız bir süreçtesiniz. Umut ve dilekleriniz konusunda yatırımlarınız gerçek olabilir.Kalabalık ve topluluklar , gönüllü işler , sivil toplum kuruluşlarında öne çıkmak isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu

Kariyer ve iş hayatınızda özgürleşme ve bireyselleşmeler var . Otorite figürleriyle çatışmaların dozu artabilir . Yer , şehir , ülke değişimleri devam ediyor . Sil baştan hayatınızı yaratmaya başlıyorsunuz.

İkizler Burcu

İdealleriniz uzaklara bağlı,yabancı ve yurt dışı bağlantılarla ilgili güçlüsünüz . Eğitime önem verdiğiniz süreçtesiniz. Hukuki konular yüzünüzü güldürebilir. Seyahatler ufkunuzu ve vizyonunuzu büyütmenize yardımcı olacaktır.

Yengeç Burcu

Başkalarının kaynakları, ortaklı paralar, taşınır , taşınmaz mallar , alacak borçlar, kredi, vergi , miras, nafaka ve sigorta konularında ani değişimler meydana gelebilir . Arkadaşlıklarınızla ilişkilerinizde gizlilikler ve kıskançlıklara dikkat edin.

Aslan Burcu

Evlenebilirsiniz. Eğer beraberliğiniz yoksa arkadaşınızla bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Beraberliği olanlar ani gerginlikler koparıcı etkiler yaratabilir. Ortaklıklar konusunda ego ve baskıya dayalı kopuşlar meydana gelebilir.

Başak Burcu

Sağlınızla ilgili kalp, ritm , bilek, bacak, baldırla ilgili bölgelerinizde hassasiyetler oluşabilir.Beslenme , uyku , diyet , spor alışkanlıklarınızı gözden geçireceksiniz.
İş ortamınızda gerginlikler özgürleşmenizi sağlayabilir
.

Terazi Burcu

Aşk hayatınızda tutkulu bir ilişki başlayabilir. Çocuk sahibiyseniz onun hayatında ki gelişmelere odaklanabilirsiniz. Değilseniz gebelik haberleri alabilirsiniz. Yaratıcılık ve yeteneklerinizi ortaya koyma zamanıdır .

Akrep Burcu

Ev ve yuva alanlarınızda değişimler, tadilatlar hatta taşınmalar yaşanabilir. Gayrimenkul ve yatırım konularında önemli adımlar atabilirsiniz.Ebeveynlerinizin sağlığı ve operasyonlarıyla ilgili durumlar meydana gelebilir.

Yay Burcu

Yakın çevre , kardeş , akrabalık ilişkileriyle ilgili gerginliklere açıksınız. Yeni ortamlara girebilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili eğitim , reklam , alım – satım – , teknoloji , medya , sosyal ağlarla ilgili alanları hareketlendirebilirsiniz. Yolculuklarda dikkatli olun.

Oğlak Burcu

Parasal ve ekonomik konularda yaratıcılığınızı , aklınızı , yeteneklerinizi değerlendirmeye başlayacağınız bu süreçte parasal zorlukları dönüştüreceğiniz gözüküyor. Kaynakları arttırmada farklı fikirleri ve projeleri hayata geçirebilirsiniz. İlim, bilim , teknolojiden fayda sağlayabilirsiniz.

Kova Burcu

Kişiliğiniz, karakteriniz, çevreniz baştan aşağı dönüşüm içerisinde olacaktır. Yepyeni bir çevrenin içerisine girebilirsiniz. Yetenekleriniz popülerliğinizi arttırabilir. Birincil motivasyonlarınıza yöneliyorsunuz . İmaj yeniliği için uygun bir dönemdir.

Balık Burcu

Arkadaşlarınızla ilgili durumlardan yana gizli düşmanlıklar görebilirsiniz. Kıskançlıklar ve gizlilikler sosyal çevre ilişkilerinizi zedeleyebilir. Kalabalıklar arasında yalnız hissetme gibi durumlar oluşabilir. Gönüllü işlere yöneleceğiniz bu süreçte korunacaksınız .

İlgili Haberler

Başkan Böcek yangın bölgesinde

Haberci Editör

Anastasia Petrova Çetinkaya: “Çocuklar Cumhuriyettir, Cumhuriyeti Koruyalım”

Haberci Alanya

Emekli ve Memur için Ek Zam! İşte Zamlı Maaş Tablosu…

Haberci Alanya

Yorum Yap