18.1 C
Alanya
28/02/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaYazarlar

Gamze Benzer Haftalık Burç Yorumlarını Yazdı

Astrolog Gamze Benzer 22 -28 Ocak 2024 haftalık burç yorumlarını yazdı

Koç Burcu

Aşk hayatında egosal kopuşlar yaşanabilir.Çocuklardan yana konularda temkinli olmalısınız.Hayattan keyif almanın yollarını keşfetmelisiniz.İş , kariyer alanları ve statüden konularda kadınlardan destekler görebilirsiniz.

Boğa Burcu

Ev ve yuva alanlarınızda tamamlanmalar söz konusu olacaktır . Aşk hayatınız ve ailenizle ilgili konularda gerilimlere açıksınız. Yer , ülke değişimleri ve taşınmalar gerçekleştirebilirsiniz. Uzaklar ve yabancılarla olan bağlantılarınız güçlenebilir. İşle ilgili seyahatler gerçekleştirebilirsiniz.

İkizler Burcu

Yakın çevre , kardeş , kuzen ve akrabalarla olan ilişkilerinizde ego savaşları görülebilir. Ticari konularda kendinize fazla güvenmemelisiniz. Başkalarının kaynakları ve ortaklı paralar konusunda akıllı, kalıcı ve sağlam girişimleriniz olabilir.

Yengeç Burcu

Parayla ilgili konularda şok edici durumlar huzurunuzu kaçırabilir. Yeteneklerinizi ortaya koymakta zorluk çekebilirsiniz. İlişkiler , beraberlikler , evlilikler konusunda ciddi kararlarınızı hayata geçirebilirsiniz.

Aslan Burcu

Dış görüntünüzle ilgili değişimlere odaklanacaksınız. İş hayatınızda değişimlere adapte olmaya çalışacaksınız. Beraberlikler , ortaklıklardan yana dengesizlikler kopuşlar yaratabilir.Sağlık, uyku , beslenme, spor ve iş yaşamı gündelik rutininizi düzenlemeye başlıyorsunuz.

Başak Burcu

Arkanızdan dönen gizlilikler, düşmanlıklar ortaya çıkabilir. Aşk hayatınız ve arkadaşlarınızla ilgili konularda sınanıyorsunuz. Çocuklarınızdan yana konularda şanslı bir dönemdesiniz. Aşk hayatınıza ve kendinize zaman ayırmak iyi hissettirecektir.

Terazi Burcu

Arkadaşlıklarınız zarar görebilir. Sosyal çevre ilişkilerinizde üstünlük ve ego çatışmaları ortaya çıkabilir. Aşk hayatınızda özgürleşmeler yaşanabilir. Aile ve yuva yaşamınızda sevdiklerinizle beraber olmak isteyeceğimiz bir dönemdesiniz. Maddi gelişmeler sizi tatmin edebilir.

Akrep Burcu

Kariyer yaşantınızda üst ve otorite figürleri ile problemler yaşanabilir.Ev ve yuva alanlarınızda değişimler olacaktır. Yakın çevre , kardeş ve akrabalık ilişkileriniz iyileşmeye başlayabilir.Ticari yatırımlarınızı hayata geçirebilirsiniz.

Yay Burcu

Uzaklar ve yabancılarla ilgili konulara odaklanıyorsunuz. Hukuki konularda beklediğiniz gelişmelere tanıklık edebilirsiniz. Eğitim ve seyahatleri arttırabilirsiniz. Parasal ve finansal alanlarda yeteneklerinizi kazanca dökmeye başlıyorsunuz.

Oğlak Burcu

Nefes almaya başlıyorsunuz. Parasal konularda dikkatli yatırımlar için biraz daha sabırlı olmalısınız. Gizli bir takım durumlar açığa çıkabilir. Çevrenizde popülerliğiniz artacaktır. İmaj değişikliği yapabilirsiniz. İş konularında keyifli bir süreçtesiniz.

Kova Burcu

Evlilik , ortaklık, işbirlikleri konusunda hızlı değişimler yaşayabilirsiniz. Bitişler ve başlangıçlar yaşanabilir. Kalp ve akıl arası dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz.
Gizli yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. Ailenizin sağlığıyla ilgili güzel gelişmeler olabilir.

Balık Burcu

Sağlıkla ilgili kalp, damar, tansiyon, bel , omurga bölgenizle ilgili hassasiyetler yaşanabilir. Çalışma arkadaşlıklarınızla ilişkilerinizde gerginliklere dikkat edin . Arkadaş çevrenizin desteğini alarak hedefleriniz , dilekleriniz özellikle parayla ilgili konularda gerçek olabilir.

İlgili Haberler

Hüseyin Zamanoğlu hayatını kaybetti

Haberci Editör

Gazipaşa’da Anlamlı Kermes Etkinliğine Katıldı

Haberci Editör

Alanya’da inşaattan düşerek öldü

Haberci Editör

Yorum Yap