23.1 C
Alanya
30/05/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaYazarlar

Gamze Benzer Haftalık Burç Yorumlarını Yazdı

Astrolog Gamze Benzer 20 26 Kasım haftalık burç yorumlarını yazdı.

Koç Burcu

Yurt dışı bağlantılı işleriniz hareketlenecek, yabancı kültürlerle olan seyahatler de dikkatli olmalısınız. Eğitim hayatınıza konsantre olmaya başlıyorsunuz. İdeallerinizi gerçekleştirmek için yoğun efor harcayabilirsiniz.

Boğa Burcu

Parasal konularda aydınlanmalar yaşayacaksınız. İhracat, ithalat, turizm, acentalar, akademisyenlik, hukuk, digital platformlar, uluslararası konular, yabancılara bağlı olan iş alanlarından kazanç sağlayabilirsiniz.

İkizler Burcu

Evlilik, beraberlik, ortaklıklar, işbirlikleri konusunda mücadeleniz artıyor. İkili İlişkilerde hırs ve rekabet ortamlarına çekilebilirsiniz. Düşmanlıklara dikkat!

Yengeç Burcu

Sağlığınız, diyetiniz, beslenmeniz, uykunuz, sporunuz kısacası gündelik yaşam ınızı güncellemek isteyeceksiniz. İş ortamınızda rakiplerinizle ilgili mücadeleniz artacaktır. Evcil hayvanlarınız özellikle köpeklerinizin sağlığıyla meşgul olabilirsiniz. Ateşli hastalıklara dikkat!

Aslan Burcu

Aşk hayatınıza yoğunlaşıyorsunuz. Partnerinizle çekişmelerden uzak durun. Libidonuz artabilir.Hayatın keyifli yanlarına yönelmeye çalışın. Spora başlayabilirsiniz. Çocuklar alanında mücadeleniz artabilir.

Başak Burcu

Aile ve yuva yaşamınızda güvenlik konuları önemli olacaktır. Yer, şehir, ülke değişiklikleri, taşınmalar gerçekleşebilir. Ebeveynlerinizin sağlığı ve kazalar konusunda hassasiyetlere açıksınız.

Terazi Burcu

Yakın çevre, akraba, kardeş, kuzenlerle olan iletişiminiz artabilir. Seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Eğitimlere başlamak için uygun zamanlardır. Kendinizi geliştirmeye odaklanacasınız.Trafikte temkinli davranın.

Akrep Burcu

Parasal ve finansal konularda yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı işleriniz hareketlenebilir. Seyahatlerden kazanç sağlayabilirsiniz. Üretim alanlarınızla ilgili eğitimler alabilirsiniz.Yeteneklerinizi kazanca dökebilirsiniz.

Yay Burcu

Çevrenizde popülerliğiniz artacaktır. İş konularında hareketli bir döneme giriş yapıyorsunuz. Dış görünüşünüzde değişimler yapabilirsiniz. Arzu ve isteklerinize yöneleceksiniz.

Oğlak Burcu

Hastaneler ve kapalı alanlarla ilgili olumsuz, karmik, kontrol dışı durumlar meydana gelebilir. Sadakayı arttırın, maneviyata yönelin. Hayvanlara ve ihtiyacı olanlara yardım edin.Şifa ve bilinçaltı çalışmalardan fayda görebilirsiniz.

Kova Burcu

Arkadaş grupları ve sosyal çevre ilişkilerinde iletişiminiz artabilir. Sosyal yardım projeleri ve sivil toplum örgütlerinde önderlik yapabilirsiniz. İlim, bilim, grup etkinlikleri, sosyal digital platformlar, teknoloji, elektronik gibi alanlardan fayda sağlayabilirsiniz.

Balık Burcu

Kariyer hayatınızda projelerinizi hayata geçirebilirsiniz. Yurt dışı işler ve eğitimlere dayalı hizmet alanlarında başarı kaydedebilirsiniz. Otorite figürleriyle çatışmalardan uzak durun. Rakipleriniz artabilir.

İlgili Haberler

Alanya Belediyesi Diyabetli  Çocuklara Ücretsiz Sensörlü Glikoz Ölçüm Cihazı Dağıttı

Haberci Alanya

Berker Pakna ve Burhan Çetinkaya ile Tribün Spor

Haberci Editör

Alanya’yı Yasa Boğan Ölüm!

Haberci Editör

Yorum Yap