23.1 C
Alanya
30/05/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaYazarlar

Gamze Benzer Haftalık Burç Yorumlarını Yazdı

Astrolog Gamze Benzer 13 – 19 Kasım arası haftalık burç yorumlarını yazdı.

Koç Burcu

Başkalarının kaynakları, eşin mali durumu, ortaklı paralar, mal, mülk, gayrimenkul ve yatırımlar konusunda harekete geçebilirsiniz. Sezgilerinizin kuvvetlendiği bir dönemdesiniz. İç sesinizi dinleyin. Mistik konular size rehberlik edebilir.

Boğa Burcu

İlişkiler, beraberliklerler konusunda geçmişe dair sorunları çözme zamanıdır. Başlangıçlar ,sonlanmalar kökten değişimler yaşayabilirsiniz. İşbirliklerinde yeni kararlar alabilirsiniz. Hukuksal konularda mücadeleniz artacaktır.

İkizler Burcu

Sağlığınızda üreme organları ve hormonlarla ilgili hassasiyetlere açıksınız. Evcil hayvanlarınızın sağlığına odaklanmanız gerekebilir. İş ve çalışma ortamınızda gizlilikler ortaya dökülebilir. Dost ve düşmanı ayırt etmeye başlıyorsunuz.

Yengeç Burcu

Aşk hayatınızda tutku artıyor. Duygularda derinleşebilirsiniz.Kıskançlıklara ve takıntıya dikkat! Hobilerinize odaklanma vaktidir. Eğer çocuğunuz varsa kaza ve hastalıklara açık olabilir.

Aslan Burcu

Ev ve yuva alanlarınızda mücadeleniz artabilir. Kavga ve tartışmaların dozu artabilir. Güvenlik alanlarıyla ilgili krizler yaşanabilir. Ebeveynlerin sağlığıyla ilgili hassasiyetlere açıksınız.

Başak Burcu

Eğitimlere başlayabilirsiniz. Rüyalarınız derinleşebilir.Kendinizi net ortaya koymaya başlıyorsunuz. Güçlü ve kararlı ifade şekliniz çevrenizi zorlayabilir. Ticari konularda hamleler gerçekleştirebilirsiniz.

Terazi Burcu

Parasal ve finansal konularda krizleri fırsata çevirmek için adım atabilirsiniz. Krediler, bankalar, alacak _borçlara ilgili yapılanmaya gideceksiniz. Yeteneklerinizi kazanca çevirebilirsiniz.

Akrep Burcu

Parasal konularda mücadeleniz artabilir. Dış görüntünüzde yenilikler yapabilirsiniz. Arzu ve isteklerinizi gerçekleştirmeye yöneleceksiniz. Önceliğiniz kendiniz olacaktır. Güzel dostluklar kurabilirsiniz.

Yay Burcu

Hastaneler,kapalı alanlarla ilgili zorlu olaylar yaşayabilirsiniz. Maneviyatınızı arttıracak ruhsal deneyimlere açıksınız. Spiritüel çalışmalar size fayda sağlayabilir. Sadaka verin.

Oğlak Burcu

Arkadaşlıklarla ilgili güven konularında test edilebilirsiniz. Rekabet ve hırs ortamlarına çekilebilirsiniz. İdealelerinizin önünde krizler belirebilir.Sosyal mecraları dikkatli kullanın.

Kova Burcu

Ev, yuva, ülke, şehir değişiklikleri, taşınmalar kökten değişimler içerisindesiniz.Güçlü ve otoriter kişilerin desteğini almak sizin için önemli olacaktır. Kariyerinizi yapılandırmak isteyebilirsiniz.

Balık Burcu

Yurt dışı bağlantılı işler ve ilişkiler açısından zorluklar yaşanabilir. Eğitim hayatınızla ilgili krizler ortaya çıkabilir. Seyahatlerle ilgili konularda ani değişimler meydana gelebilir. Hukuksal konularda beklemediğiniz gelişmeler yaşanabilir.

İlgili Haberler

Alanya Mahmutlar’da korkunç kaza

Haberci Editör

Alanya Otobüs Durakları Turizm Sezonuna Hazırlanıyor

Haberci Editör

Alanya Belediyesi Minik Öğrencileri Ağırladı

Haberci Alanya

Yorum Yap