23.1 C
Alanya
30/05/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaYazarlar

Gamze Benzer Haftalık Burç Yorumlarını Yazdı

Astrolog Gamze Benzer 16 – 22 Ekim haftalık burç yorumlarını yazdı


Koç Burcu

Parasal kaynaklarla ilgili kriz yönetimine odaklanabilirsiniz. Gizli saklı durumlar açığa çıkabilir. Eğitim ve seyahatlerle ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. İş ve kariyer alanlarınızda otorite figürleriyle ilgili çatışmalar ve güç savaşları meydana gelebilir. Statüsel konularda mücadele etmek zorunda bırakılabilirsiniz.

Boğa Burcu

Evlilik ve ilişkilerden yana beklentiler suya düşebilir. Öfke ve agresyon yükselebilir. Parasal ve finansal konularda girişimleriniz olabilir. Eğitim hayatınıza odaklanabilirsiniz. Sağlık sorunları baş gösterebilir.Çalışma koşullarınızda hiç beklemediğiniz zorluklarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

İkizler Burcu

Gündelik rutin, alışkanlıklırınızı düzenleme ihtiyacı hissedebilirsiniz. İş ve çalışma hayatında güç savaşları yaşanabilir. İkili ilişkilerde denge ve uyum içerisinde olabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili harcamalarınız artacaktır. İlişkide parasal konularda krizleri aşmanız gerekebilir.

Yengeç Burcu

Aşk hayatınızda gizli kalmış geçmiş konular tekrar gündeme gelebilir. Evcil hayvanlarınızın bakım ve gözetimi önemli olacaktır. Evlilik ve beraberliklerde çekişmeler artabilir. Aile ve partner arası sorunlar büyüyebilir.

Aslan Burcu

Kariyer konularında üst ve otorite figürleriyle ilgili dengeleri korumanız gerekebilir. Arkadaş ve sosyal çevre ilişkileriyle ilgili İletişim artacaktır. Hastaneler ve kapalı alanlarla ilgili zorluklar devam ediyor. İdeallerinizle ilgili güçlükler devam edebilir.

Başak Burcu

Yakın çevre ve kardeşlerle olan ilişkilerde dikkatli olmalısınız. Kazalara açık olabilirsiniz. Aile ve yuva ile ilgili konularda kararlarınızı hayata geçirebilirsiniz. Çocuklarla ilgili konularda zorluklar devam edebilir. Parasal kayıplar ve sağlık sorunları yaşanabilir.

Terazi Burcu

Para ve finansal konularda krizleri çözmeye odaklanabilirsiniz. Krediler ve bankalarla ilgili konularda zorluklar var. Eğitim ve seyahatlerle ilgili konularda harekete geçmek isteyebilirsiniz. Aile ve yuva konularında sağlıkla ilgili zorluklar huzursuzluk tadınızı kaçırabilir.

Akrep Burcu

Sırlar ve gizlilikler açığa çıkacaktır. Dost ve düşmanı ayırt edeceğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Parasal konularda girişimlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Kardeşlerle olan ilişkilerinizde kriz yönetimi şart olacaktır. Arkanızdan çevrilen işler bir bir açığa çıkabilir.

Yay Burcu

Karmik zorlanmalar, hesapta olmayan güçlükler sizi yalnızlığa itebilir. Dış görünüşünüzle ilgili değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Finansal konular, sanat, güzellik gibi alanlardan beslenmek isteyeceksiniz. Arkadaş çevrenizle ilgili sürtüşmeler ilişkilerinizin şeklini değiştirebilir.

Oğlak Burcu

Kalabalık ve topluluklarda boy gösterebilirsiniz. Sosyal yardım projeleri dikkatinizi çekebilir. Hastanelerle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Dönüştürmek istediğiniz özelliklere yüzleşme zamanı olacaktır. Kariyer hayatında iniş çıkışlar görülebilir.

Kova Burcu

İş hayatında güç çekişmeleri görülebilir. Sizi dayanıklı kılacak olaylar yaşayabilirsiniz. Sosyal çevre ilişkileriniz hareketlenebilir. Kapalı alanlarla ilgili kontrol dışı olaylar yaşanabilir. Hedeflerinize ulaşmak çok kolay olmayacaktır.

Balık Burcu

Yabancılarla ilgili konularda parasal kaynaklı sorunların üstüne gidebilirsiniz. İş hayatınız ve otorite figürleriyle olan ilişkilerinize önem vermeniz gerekebilir. Arkadaşlık ilişkilerinizde karmik hesaplaşmalar yaşayabilirsiniz. Bu süreçte bazı kişilerle ilişkileriniz geri dönülemeyecek şekilde sonlanabilir.

İlgili Haberler

En Güzel Balkon Bahçe Yarışması Başvuruları Devam Ediyor

Haberci Editör

Alanya İyi Parti’de Üye Atağı

Haberci Alanya

Alanyaspor’da Hazırlıklar Sürüyor …

Haberci Alanya

Yorum Yap