22.8 C
Alanya
04/10/2023
Haberci Alanya
Haberci AlanyaYazarlar

Gamze Benzer Haftalık Burç Yorumlarını Yazdı.

Astrolog Gamze Benzer 05-11 Haziran haftalık burç yorumlarını yazdı.

Koç Burcu

Uzaklar ve seyahatlerle ilgili bir gündeminiz olabilir. Hukuksal konularda tamamlanmalar yaşanabilir. Yüksek öğrenimle ilgili konularda harekete geçebilirsiniz. Aşk hayatınız güzelleşmeye başlıyor. Sanat ,yaratıcılık, yeteneklerle ilgili konularda öne çıkabilirsiniz.

Boğa Burcu

Başkalarının kaynakları ,ortaklı paralar, vergi, miras, nafaka ve sigorta konularında gizlilikler açığa çıkabilir. Parayla ilgili konularda krizleri iyi yönetmelisiniz. Ev ,yuva ve yaşam alanınızda değişimler yaşanabilir. Tadilatler, yer değişiklikleri, yatırımlar gündeme taşınabilir.

İkizler Burcu

Evlilik, beraberlikler, ortaklıklardan yana konularda kadersel tamamlanmalar yaşanabilir. Hukuksal problemler patlak verebilir. Yakın çevre ilişkilerinden destekler görebilirsiniz. Tatil amaçlı yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz.

Yengeç Burcu

Sağlık problemleri, evcil hayvanınızla ilgili sorunlar ,iş ve çalışma ortamınızla ilgili düzenlemeler sizi zorlayabilir. Alışkanlıklarınızda değişiklik yapma vaktidir. Parasal konularda kaynaklarınız ve yatırımlarla ilgili yenilikler ortaya çıkabilir.

Aslan Burcu

Aşk hayatınızla ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Yaşam enerjiniz yükseliyor. Spora başlayabilirsiniz. Yetenekleriniz göz doldurabilir. İş hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Parayı adeta çekebilirsiniz. İmaj değişikliği yapabilirsiniz. Popülerliğiniz artacaktır.

Başak Burcu

Ev ve yuvanızla ilgili konularda değişimler yaşanabilir. Ülke değişiklikleri gündeme gelebilir .Gizli ve platonik aşklara çekilebilirsiniz. Yatırımlar ,varlıklar söz konusu olabilir. Parayla ilgili konularda hakedişler yaşanabilir.

Terazi Burcu

Yakın çevre ,kardeş ve akrabalaınızın hayatındaki değişimler sizi oldukça etkileyebilir. Seyahatler ve eğitimler gündeme gelebilir. Arkadaş ve sosyal çevre ilişkileriniz hareketleniyor. Davetler ve kutlamalarda boy gösterebilirsiniz.

Akrep Burcu

Parasal konularda iniş çıkışlar yaşanabilir. Harcamalarınızda dikkatli olun. Kariyer ve iş hayatınızda parlamaya başlıyorsunuz. Statüsel konularda terfi atlayabilir. Güçlü kişilerin desteğini alabilirsiniz.

Yay Burcu

Sağlınızla ilgili hassasiyetler artabilir. İş hayatınızda Önemli kararlar alabilirsiniz. Çevrenizde ilişkilerinizde dengeler değişebilir. Yabancı bağlantılı işler ve ilişkilerden destek görebilirsiniz. Yüksek öğrenim ,hukuksal konular, basın-medya gibi alanlarda hedefleriniz gerçek olabilir.

Oğlak Burcu

Arkanızdan dönen işler ortaya çıkabilir. Hastaneler, kapalı alanlarla ilgili olumsuz gelişmeler yaşanabilir. Ebeveynlerinizin sağlığıyla ilgili durumlarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Başkalarının kaynakları, ortaklı paralar konusunda şans sizden yana olacaktır. Kaynaklarınızı büyütebilirsiniz.

Kova Burcu

Arkadaş çevresi ve sosyal çevre ilişkilerinizde dengeler değişebilir. Umutlarınız ve ideallerinizle ilgili ufkunuzu yüksek tutmak zorundasınız. Evlilik ve beraberliklerden yana destekleniyorsunuz. Evlenebilir yada ciddi beraberliğe adım atabilirsiniz.

Balık Burcu

Kariyer ve iş hayatınızda değişimler yaşanabilir. Üst ve otorite figürleriyle ilgili ilişkilerde dikkatli olmalısınız. Sağlığınızda iyileşmeler söz konusu olabilir. İşle ilgili projelerinizi hayata geçirebilirsiniz. Evcil hayvan sahibi olabilirsiniz.

İlgili Haberler

KGK genel kurulu tamamlandı: Genel Başkan Dim güven tazeledi

Haberci Editör

Bağışlar: “Bizim için aslolan Alanyaspor”

Haberci Editör

Alanya’da Bedirhan Gökçe İle Ramazan Eğlencesi

Haberci Alanya

Yorum Yap