29.1 C
Alanya
18/06/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaYazarlar

Gamze Benzer Haftalık Burç Yorumlarını Yazdı

Astrolog Gamze Benzer 15 Mayıs -21 Mayıs 2023 haftalık burç yorumlarını yazdı.

Koç Burcu

Para ve finansal konularda şans 1 yıl boyunca sizinle olacaktır.Kaynaklarınızı çoğaltabilir,yatırımlarınızı arttırabilirsiniz.Yeteneklerinizi ortaya koymak,sanatsal projelerinizi hayata geçirmek adına güçlü bir zamandan geçiyorsunuz.

Boğa Burcu

Parasal ,yatırımla ilgili konularda güçlü adımlar atabilirsiniz.Şans ve fırsat kapıları sizlere açılıyor. İyimser ve pozitifsiniz.Çevrenizde popülerliğiniz artıyor.Dış görünüşünüzde yenilikler yapabilirsiniz.

İkizler Burcu

Karmik durumları ve geçmişinizi şifalandırmak adına harekete geçiyorsunuz.Maneviyatınız artacaktır.İnançlarınıza sımsıkı sarılabilirsiniz.Gizli yatırımlar sizi büyütebilir.Kibir ve kompleksten uzak durun.

Yengeç Burcu

Arkadaş çevreniz size her alanda destek olacaktır.Gönüllü işler, sivil toplum kuruluşlarına hizmet etmek adına can atacaksınız.Hayalleriniz ve dilekleriniz bu yıl gerçekleşecek .Çocuk sahibi olabilirsiniz.

Aslan Burcu

Kariyer hayatınızda terfi ve yetki alabilirsiniz.Üstlerinizden destekler alabilirsiniz.Statünüzde olumlu değişimler yaşanabilir.Ev ,yuvayla ilgili alanlarda yatırımlar gerçekleşebilir.Evlenebilirsiniz.

Başak Burcu

Yüksek öğrenimle ilgili konularda hedefleriniz gerçek olabilir.Hukuksal konularda hakkınızı alabilirsiniz.Yurt dışı konularla ilgili yatırımlarınız gerçek olabilir.Basın-medya ,uluslarası ,eğitim ve seyahatlerle ilgili konulardan yana şanslısınız.

Terazi Burcu

Başkalarının kaynakları ,ortaklı paralar,vergi,miras ,nafaka ,sigortalar konusunda genişlemeler,yenilikler ,şanslar sizinle olacaktır.Harcamalarınızda ,yatırımlarınızda abartıdan uzak durmaya çalışın.Tam akside olabilir.

Akrep Burcu

Bekarsanız evlenebilir, Ciddi beraberliğe adım atabilir.İşle ilgili ortak çalışmalar ve işbirliklerini çoğaltabilirsiniz.Davetler ve organizasyonlardan eksik kalmayacaksınız.Hukuki konularda karlı çıkabilirsiniz.

Yay Burcu

Sağlıkla ilgili konularda iyileşmeler ,şifalanmalar meydana gelebilir.İş ve çalışma ortamınızdan yana büyümeler ve şanslar söz konusu olacaktır.Evcil hayvan sahibi olabilirsiniz. Size şans getirecektir.

Oğlak Burcu

Aşk hayatınızda şans sizinle sevdiğinizi ve sevildiğinizi hissedeceksiniz. Hayattan keyif almaya başlıyorsunuz. Motivasyonunuz oldukça yüksek olacaktır. Çocuğunuz varsa onunla keyifli bir döneme girmiş bulunuyorsunuz.Yoksa çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz.

Kova Burcu

Ev ve yuva konularında şanslısınız.Yer değişimi ,ülke değişimi söz konusu olabilir.Evlenebilirsiniz.Ev alabilirsiniz.Aile içi konularda şanslısınız.Ebeveynlerinizin sağlığı konusunda olumlu gelişmeler devrede olacaktır.

Balık Burcu

Eğitimler kişisel gelişiminize yardım edebilir.Kazançlı yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz.Ticari kaynaklarınızı büyütebilirsiniz.Yakın çevre,kardeş,kuzen ,komşu ve birincil akrabalarınızla olan iletişiminiz ilişkileriniz güçleniyor.

İlgili Haberler

Kepez’in İlk Ritmik Cimnastikçileri Yarışmalara Hazırlanıyor

Haberci Editör

Alanya’dan Gastronomi Arenasında Parıltılı Başarı: Altın ve Gümüş Madalya

Haberci Editör

Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz: Öğrencilerimize Derbi Ücretsiz

Haberci Alanya

Yorum Yap