31.4 C
Alanya
20/07/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaYazarlar

Gamze Benzer Haftalık Burç Yorumlarını Yazdı

Astrolog Gamze Benzer 08-14 Mayıs haftalık burç yorumlarını yazdı

Koç Burcu

Ev, aile ve yuva konularıyla ilgili girişimlerinizi başlatabilirsiniz. Aile içi problemlerinizi çözmek ve aile bireyleriyle uzlaşmak adına uygun bir dönemdir. Ev düzeniyle ilgili değişimler ve tadilatlar ortaya çıkabilir. Sevdiklerinizi evinizde sıkça ağırlayabilirsiniz .

Boğa Burcu

Yakın çevre, kardeş, komşu , kuzen ve akrabalarınızın desteğini görebilirsiniz.Aranızdaki buzlar eriyebilir. Ticari işlerinizde kazançlı yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. Sevdiklerinize hoş ziyaretler yapabilirsiniz.

İkizler Burcu

Parasal konularda ailenizin desteği ve yatırımlarından fayda sağlayabilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarınız uğruna harcama yapmaktan kaçmayacak böylelikle değer duygunuzu besleyeceksiniz.

Yengeç Burcu

Çevrenizin gözbebeği olup tüm dikkatleri üstünüze çekeceksiniz. Fiziksel görünümünüzde imaj yeniliğine gidebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili şikayetleriniz son bulacaktır.

Aslan Burcu

Gizli ve platonik aşklara çekilme olasısınız yüksek lütfen kimsenin ocağına incir ağacı dikmeyin. Ailenizi ilgilendiren gelişmeler keyfinizi yerine getirebilir. Karmik ilahi haketişler yaşanabilir. İyilik yapmak adına oldukça cömert olabilirsiniz.

Başak Burcu

Arkadaşlıklarınız ve sosyal çevre ilişkilerinizde aile gibi olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bekarsanız arkadaş gruplarında karşılaşacağınız biriyle duygusal paylaşımlar içerisine girebilirsiniz.Sosyal yardım projelerine destek verebilirsiniz.

Terazi Burcu

Kariyer hayatınızda kadınların desteğini arkanıza alabilirsiniz.Ailevi statüsel gelişmeler sizi bir üst kademeye taşıyabilir. Toplum önünde saygınlık ve başarınızı ikiye katlayabilirsiniz.

Akrep Burcu,

Yüksek öğrenim, basın medya ve hukuki konularda şans sizinle olacaktır.Ailenizle çalacağınız keyifli yolculuklar söz konusu olabilir.Yurt dışı konularından yana desteklenebilirsiniz.

Yay Burcu

Ailenizle ilgili gerçekleştireceğiniz yatırımlardan fayda sağlayabilirsiniz.Mistik konular ilginizi çekecektir. Başkalarının yada eşin kaynakları , miras , nafaka gibi konulardan yana şanslısınız.

Oğlak Burcu

Evlilik ve beraberliğinizde yaşadığınız sorunlar tatlıya bağlanabilir. İlişkisi olmayanlar ciddi bir beraberliğe başlayabilirsiniz. Ortaklıklarla ilgili kazançlı girişimler gerçekleştirebilirsiniz.

Kova Burcu

Sağlığınızla ilgili keyifli gelişmeler söz konusu olabilir. İş ortamınızda çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde barışçıl ve uzlaşmacı bir hava esebilir. Evcil hayvanlarınızla ilgili konularda tatlı gelişmeler yaşanabilir.

Balık Burcu

Aşk hayatınızda ve partnerinizle ilgili konularda keyif alacağınız bir sürece girmiş oldunuz. Yaşam enerjiniz yükselebilir. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili olumlu gelişmeler söz konusu olacaktır.

İlgili Haberler

Alanyaspor Ümraniye’de Yokları Oynadı: 3-1

Haberci Editör

Cumhur İttifakı Adayları Alanya’da Yoğun Program İle Halkla Buluştu

Haberci Editör

Alanya’da Silahlı Kavgada İki Kişi Tutuklandı

Haberci Editör

Yorum Yap