23.1 C
Alanya
30/05/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaYazarlar

Gamze Benzer Haftalık Burç Torumlarını Yazdı

Astrolog Gamze Benzer 23-29 Ekim haftalık burç yorumlarını yazdı

Koç Burcu

Parasal kaynaklarınızı düzenlemeye başlıyorsunuz. Finansal konularda yapılanmaya gideceksiniz. Kaynaklarınızı değerlendirme zamanı geldi.

Boğa Burcu

Aile ve yuva konularında güvenlikle ilgili krizler meydana gelebilir. Duygusal gel gitler yaşayabilirsiniz. Evlilik ve ortaklıklarla ilgili konularda öfke ve agresyon açığa çıkacaktır.

İkizler Burcu

Hastaneler, kapalı alanlarla ilgili zorluklar ve kontrol dışı karmik olaylar yaşayabilirsiniz. Korkularınız tekrar açığa çıkabilir. Geçmişle ilgili çalışmalar, şifa ve manevi konulardan verim almak için uygun bir zamandasınız .

Yengeç Burcu

Arkadaş ve sosyal çevre ilişkilerinde gizlilikler, entrikalar, düşmanlıklar görülebilir. Kıskançlıklar sizi rahatsız edebilir. Umut ve ideallerinizle ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.
Aslan Burcu:Kariyer ve iş hayatınızda krizler belirtebilir. Aile içi konularda öfke patlamaları yaşanabilir. Üst ve yetkili kişilerle ilişkiler baskıcı ve kontrolcü bir hal alabilir.

Başak Burcu

Yurt dışı ve yabancılarla olan ilişkilerde, parayla olan işlerde dikkatli olmalısınız. Eğitim ve seyahatlerle ilgili zorluklar gündeme gelebilir.

Terazi Burcu

Başkalarının kaynakları, ortaklı paralar, vergi, miras, nafaka ve sigorta gibi konularda yapılanmaya gidebilirsiniz. Alacak borçlar ve kredilerle ilgili konularda kriz yönetimi önemli olacaktır.

Yay Burcu

Sağlıkla ilgili konularda boğaz, boyun, ses telleri, tiroid ve solunum yollarıyla ilgili hassasiyetler yaşayabilirsiniz. Evcil hayvanlarınızın sağlığıyla ilgilenmenizi gerekebilir.

Oğlak Burcu

Aşk hayatınızla ilgili şok edici patlamalara hazır olun. Güvenlikle ilgili konularda sorun yaşayabilirsiniz. Gizlilikler açığa çıkabilir.

Kova Burcu

Aile ve yuva konularıyla ilgili ani değişimler söz konusu olabilir. Taşınmalar gündeme gelebilir. Ebeveynlerin sağlığıyla ilgili hassasiyetler oluşabilir.

Balık Burcu

Yakın çevre, kardeş, komşu ve akrabalarınızla olan ilişkilerde dengeler değişebilir. Ticari konular ve yatırımlarla ilgili konularda dikkatli adımlar atmalısınız.

İlgili Haberler

Özçelik: “Yeniden Yapılandıracağız”

Haberci Editör

ALTSO, Kalifiye Personel Atağına Devam Ediyor

Haberci Editör

3600 Ek Göstergeden Kimler Faydalanacak?

Haberci Alanya

Yorum Yap