23.1 C
Alanya
30/05/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaYazarlar

Gamze Benzer Haftalık Burç Yorumlarını Yazdı

Astrolog Gamze Benzer 11-17 Aralık Haftalık Burç Yorumlarını yazdı

Koç Burcu

Hedeflerinizde net olmalısınız. Yüksek öğrenimle ilgili konularda dikkatli karar almalısınız. Hukuksal zorluklarla karşı karşıya gelebilirsiniz Yurt dışı bağlantılı konular ve yabancı kültürlerle ilgili girişimleri harekete geçirebilirsiniz. Seyahatler de gecikmeler hayrınıza olabilir.

Boğa Burcu

Başkalarının kaynakları, ortaklı paralar, vergi, miras, nafaka ve sigorta konularında değişimler var. Ani operasyonlar, kazalar ve sakarlıklara karşı dikkatli olun. Hedeflerinize ilgili şaşırtıcı gelişmeler yaşanabilir.

İkizler Burcu

Evlilik, beraberlik ve ortaklıklarla ilgili konularda ani kopuşlar sonrası yerini başlangıçlara bırakacaktır. Hukuksal konularda belirsizlikler zorlayabilir. Bütçenizi zorlayacak harcamalar yapmak durumunda kalabilirsiniz.

Yengeç Burcu

Sağlıkla ilgili karaciğer, siyatik ve romatizmaya karşı hassasiyetler yaşanabilir. Evcil hayvanlarınızın sağlığına özen göstermelisiniz.Kötü alışkanlıklarınız dan kurtulma vaktidir. Çalışma ortamınızda ilişkilerinizde ki dinamikleri değişebilir.

Aslan Burcu

Aşk hayatınızda öfkeli ve saldırgan olabilirsiniz. Partneriniz ile paylaşım ve aktiviteleri çoğaltmanız gerekiyor. Hobileriniz ve yaratıcılığınızla ilgili eğitimler alabilirsiniz Spor yaparken sakarlıklara dikkat edin.

Başak Burcu

Aile, yuva ve ev konularıyla ilgili taşınmalar, yer, şehir, ülke değişiklikleri söz konusu olabilir. Ebeveynlerle ilgili kazalar, operasyonlar yorucu olabilir. Aile içi İletişim kazaları ve bilgi karışıkları tartışmanın fitilini ateşleyebilir.

Terazi Burcu

Yakın çevre, kardeş, komşu ve birincil akrabalarla olan ilişkiler zorlayıcı olacaktır. Baskın ve kontrolcü hitabet iletişimde ki dengeleri bozabilir. Yolculuklarda kayıplar ve kazalara açık olabilirsiniz.

Akrep Burcu

Parasal konular, kaynaklar, mülkler, taşınır, taşınmaz mallar konusunda değişimler var. Bütçenizle ilgili ani harcamalar belirtebilir. Üretim alanlarınızda mesleki eğitimleri arttırabilirsiniz. Yeteneklerinizi keşfetmek isteyeceksiniz.

Yay Burcu

Kendi gelişiminize odaklanacaksınız.Yeniden kendinizi keşfe çıkacaksınız. Birincil motivasyonlarınıza yönelme zamanıdır.Çevrenizde ki ilişkilerinizde dengeler değişebilir.

Oğlak Burcu

Hastaneler ve kapalı alanlarla ilgili deneyimleriniz zorlayıcı olacaktır. İnançlarınızı sorguladığınız bir dönemden geçiyorsunuz. Manevi konular ilginizi çekecektir. Hayvanlara bakım, gözetim, koruma gibi rol ve misyonlar üstlenebilirsiniz.

Kova Burcu

Arkadaşlık ilişkileriniz hırs ve rekabete yenik düşebilir. İdeallerinizle ilgili hırslı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. İlim, bilim, astroloji, teknoloji, elektrik, elektronik, hava yolları, sosyal mecralar konusunda eğitimler alabilirsiniz.

Balık Burcu

Kariyer hayatınızda ne yöne gideceğinizi bilemeyebilirsiniz. Hedefleriniz şaşırabilir. Üst, yetkili, otorite figürleriyle ilgili çatışmalar büyüyebilir.Baskı ve kontrole maruz kalabilirsiniz.

İlgili Haberler

Gözler Kabine Toplantısında! Masada Kritik 4 Konu Var

Haberci Alanya

Vatan Partisi NATO’dan Çıkalım Kampanyası’na Anlamlı Destek

Haberci Alanya

Alanya’da Fen Lisesi’ne Marka Tescil Belgesi

Haberci Editör

Yorum Yap