18.1 C
Alanya
28/02/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaYazarlar

Astrolog Gamze Benzer Haftalık Burç Yorumlarını Yazdı

Astrolog Gamze Benzer 30 Mayıs 05 Haziran 2022 haftalık burç yorumlarnı yazdı:

Koç Burcu

Yakın çevre, kardeş, komşu ve akrabalarla olan ilişkiler şekil değiştiriyor. Eğitim ve yolculuklar, ticari kazançlar ve görüşmeler konusunda yeniliklere adım atabilirsiniz. Parasal ve gayrimenkul konularında karar alma zamanı değil. Girişimler ve başlangıçlar konusunda destekleniyorsunuz. Enerjik ve cesaretlisiniz.

Boğa Burcu

Para ve finansal konularda engellendiğinizi ve zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Zihniniz karışık olabilir, sinirsel gerginlikleriniz artabilir. Sözlü ve yazılı eylemlerinizden zarar görebilirsiniz. Enerjinizi yapıcı kullanmalı, girişim ve eylemleriniz için hazırlık yapmaya başlayabilirsiniz. İnançlı ve umutlu hissedebilirsiniz.

İkizler Burcu

İletişim ve haberleşme trafiğiniz artıyor. Eğitimler ve yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz. Parasal kayıplar meydana gelebilir. Arkanızdan konuşulanlar önünüze düşebilir. Arkadaşlık ve sosyal çevre ilişkileri açısından destekleniyorsunuz. Yardıma yönelik girişimlerde bulunabilirsiniz.

Yengeç Burcu

Gizli, saklı, dürüst olmayan, yalan, dolan her şey önünüze dökülüyor. Kalbinizin ekmeğini yiyorsunuz. Arkadaş ve sosyal çevre ilişkilerinde koparıcı etkiler söz konusu olabilir. İdeallerinizle ilgili konularda para ve güven gibi alanlarda test edilebilirsiniz. Kariyer alanında kendinizi ortaya koyma zamanıdır.

Aslan Burcu

Arkadaşlık ilişkileri, gruplar, kalabalıklar, topluluk gibi alanlarda sözlü, yazılı öne çıktığınız bir haftadasınız. Kariyer alanında paraya dayalı konularda zararlı çıkma ihtimaliniz yüksek olabilir. Üstlerinizle iletişiminizde dikkatli olmalısınız. Hedefleriniz, idealleriniz ve yurt dışı bağlantılı konularla ilgili destekleniyorsunuz.

Başak Burcu

Kariyer hayatınızla ilgili yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Yurt dışı bağlantılı konular, yabancılar, hukuksal alanlar, eğitim ve seyahatlerden yana konularda zorlanmalar oluşabilir. Eşin kaynakları, vergi, miras, nafaka, sigorta konuları, kredilerle ilgili alanlarda girişimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Terazi Burcu

Hedefleriniz ve idealleriniz, yabancılar, eğitim, seyahatler, hukuksal konularda yeni başlangıçlar devreye girebilir. Eşin kaynakları ve ortaklı paralar konusunda kayıplar yaşayabilirsiniz. Evlilik, beraberlikler ve ortaklıklar alanında şanslı bir haftadasınız. Yeni iş birlikleri söz konusu olabilir.

Akrep Burcu

Evlilik, ilişkiler ve beraberliklerden yana koparıcı etkiler söz konusu olabilir. Eşin kaynakları, ortaklı paralar, vergi, miras, nafaka, sigorta konularında sınavlara maruz kalabilirsiniz. Sağlığınız ve evcil hayvanlarınızla ilgili konularda iyileşmeler yaşayabilirsiniz. Gündelik rutin ve alışkanlıklarınız, iş ortamınızla ilgili yeni girişimler devreye girebilir.

Yay Burcu

Aşk hayatınız canlanıyor. Yaşam enerjiniz artıyor. Cesaretlisiniz. Sağlıkla ilgili alanlarda tatsız gelişmeler yaşanabilir. Çalışma arkadaşlıklarınızla aranız zarar görebilir. Evcil hayvanlarla ilgili konularda zorlanabilirsiniz. Kötü alışkanlıklarınıza veda etmek zorunda kalabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Ev ve yaşam alanınızla ilgili konularda destekleyici durumlar söz konusu olabilir. İş ve kariyer alanında girişimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aşk hayatınız ve çocuklarınızla olan iletişiminizde kopukluklar meydana gelebilir. Sağlık alanında ve iş ortamınızda yeniliklerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Kova Burcu

Yakın çevre, kardeş, komşu ve akrabalarla olan ilişkilerde şanslı etkiler devrede olacaktır. Trafikte hız yapmamaya dikkat edin. Ticari girişimlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Aile ve yuva alanında iletişimde yanlış anlaşılmalar ve tartışmalar meydana gelebilir. Aşk hayatınızda dürüstlükle ilgili sınavlar verebilirsiniz.

Balık Burcu

Para ve finansal konularda yeni başlangıçlara hazır olun. Değer duygunuz ve özgüveniniz artacaktır. Yakın çevre ilişkileri konusunda güven ve paraya dayalı test edilebilirsiniz. Eğitim ve yolculuklar konusunda dikkatli olmalısınız. Ev ve yuva alanınızla ilgili konularda kararlarınızı hayata geçirmeye hazır olun.

İlgili Haberler

Finale 1 adım kaldı

Haberci Editör

Eray Erdem Çalışmalara Başladı

Haberci Alanya

Büyükşehirden Çocuk İstismarına Ortak Tepki

Haberci Alanya

Yorum Yap