15.1 C
Alanya
21/04/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaYazarlar

Astrolog Gamze Benzer Haftalık Burç Yorumlarını Yazdı

Astrolog Gamze Benzer 07- 13 Ekim Haftalık burç yorumlarını yazdı

Koç Burcu

Hastaneler, hapishaneler kapalı alanlarla ilgili ani kontrol dışı durumlar yaşanabilir. Manevi ve ruhsal konulardan fayda görebilirsiniz. Parasal konularla ilgili dikkatli kararlar almanız gereken bir süreçtesiniz. Yakın çevre ilişkilerini gözden geçireceksiniz.

Boğa Burcu

İlişkiler, çevreniz, dış görüntünüzde, işiniz kökten Değişim sürecinde olacaktır. Sizden saklanan gerçekleri öğrenebilirsiniz. Ani harcamalar gündeme gelebilir. Kendinizi huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz.

İkizler Burcu

Parasal ve finansal konularda dengeler şaşabilir. Yatırımlarınızı gözden geçireceğiniz bir süreçtesiniz. Değer duygunuz zarar görebilir. Düşmanlıklar ve rekabet ortamlarına çekilebilirsiniz.

Yengeç Burcu

Eğitimle ilgili konularda aydınlanabilirsiniz. Yolculukla ilgili konularda dikkat etmelisiniz. Yakın çevre, kardeş, komşu, akrabalar, kuzenlerle olan ilişkiler para ve güven sınavlarından geçebilir. Ticari anlaşmalarla ilgili kayıplar zarar verebilir.

Aslan Burcu

Ev ve yuva alanlarıyla ilgili konularda ani kayıplar yaşanabilir. Güvenlikle ilgili krizler belirebilir. Gayrimenkul ve yatırım gibi konulara dikkat etmelisiniz. Kariyer ve iş alanlarınız değişim sürecinde olacaktır.

Başak Burcu

Aşk hayatınızla ilgili konularda değişimler yaşayabilirsiniz. Yetenekleriniz ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili konularda değişimlere açıksınız. Hayattan keyif almakta zorlanabilirsiniz.

Terazi Burcu

Sağlıkla ilgili konularda ani hassasiyetler oluşabilir. Böbrek, bel bölgesi ve ruhsal rahatsızlıklara yatkınsınız. İş ve çalışma ortamınızla ilgili güvenle ilgili krizler belirebilir. Kriz yönetimi önemli olacaktır.

Akrep Burcu

Evlilik, beraberlik, ortaklıklar ve işbirliklerinde yana değişimler  sarsıcı olabilir. Parasal anlamda sınanabilirsiniz. Hukuksal konularda krizler zorlayabilir.

Yay Burcu

Eşin kaynakları, ortaklı paralar, vergi, miras, nafaka, sigorta konularından yana iniş çıkışlar yaşanabilir. Krediler ve alacak-borçlardan yana konularda sınanabilirsiniz. Ani kazalar ve operasyonlar konusunda dikkatli olmalısınız.

Oğlak Burcu

Yurt dışı bağlantılı konular, yabancılar, uzak akrabalarla ilgili konularda değişim ve krizler yaşanabilir. Yolculuklardan yana pürüzler oluşabilir. Yüksek öğrenim le ilgili konularda farkındalıklar yaşanabilir.

Kova Burcu

Kariyer ve iş hayatınızda ani değişimler gerçekleşebilir. Para kayıplarına dikkat etmelisiniz. Otorite figürleriyle ilgili çatışmalar ve güç savaşlarına çekilebilirsiniz.

Balık Burcu

Arkadaşlıklar ve sosyal çevre ilişkilerinden yana hızlı değişimlerden geçiyorsunuz. Bu dönem borç almayın ve borç vermeyin. Umut ve dileklerinizle ilgili konularda özellikle para yine ilişkilerle ilgili süreçlerle sınanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Gazipaşa Çekirdeksiz Nar ve Tropikal Meyve Festivali Başladı.

Haberci Editör

Bayramda Hava Nasıl Olacak? İşte Meteoroloji’nin Tahminleri…

Haberci Alanya

Teleferik Faciasında Tutuklama: Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz Gözaltına Alındı

Haberci Editör

Yorum Yap