26.1 C
Alanya
17/06/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaYazarlar

Astrolog Gamze Benzer Haftalık Burç Yorumlarını Yazdı

Astrolog Gamze Benzer 31 Ekim – 6 Kasım 2022 haftalık burç yorumlarını yazdı.

Koç Burcu

Yakın çevre ilişkilerini gözden geçireceğiniz bu hafta sakinliğinizi korumalısınız. Maddi konularla ilgili eylemlerinize odaklanmanız gereken bir süreçtesiniz. Kazalar, operasyonlarla ilgili ani durumlar ortaya çıkabilir.

Boğa Burcu

Para ve finansal konularla ilgili zorlanacağınız bir haftadasınız. Sosyal çevre ilişkileriniz hız kazanabilir. Arkadaşlıklarla ilgili kuvvetli bağlar oluşabilir. Her türlü ikili ilişkiler, beraberlikler, ortaklıklarla ilgili kararlar almanız gerekebilir.

İkizler Burcu

Projelerinizi ve kararlarınızı hayata geçirmekte zorlanabilirsiniz. İşle ilgili olumlu dönüşümler yaşayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili hassasiyetler ortaya çıkabilir. Gelecek planlarınızla ilgili değişimler meydana gelebilir.

Yengeç Burcu

Kontrol dışı gelişmeler sizi huzursuz edebilir. Aşk hayatınızda olumlu bir döneme giriş yaptınız. Çocuklarla ilgili gelişmeler size keyif verebilir. Hedeflerinizin peşinden gitmek isteyeceksiniz. Bu konuda kararlı ve tutkulu hareket edebilirsiniz.

Aslan Burcu

Arkadaş ve sosyal çevre ilişkilerinde anlaşmazlıklar yaşanabilir. Fikirsel ayrılıklar ilişkilerinizi gözden geçirmenize neden olabilir. Ev ve yuva alanlarınızla ilgili parasal değişimler yüzünüzü güldürebilir. Uzaklarla ilgili olumlu haberler alabilirsiniz.

Başak Burcu

Sakin olmanız gereken bir haftadasınız. Özellikle işle ilgili konularda sorumlulukların altında ezilebilirsiniz. Beraberliklerinizde aşkı ve tutkuyu hissedebilirsiniz. Yakın çevre, akraba, kardeş ,komşu ilişkilerinde gerilim artabilir.

Terazi Burcu

Ticari görüşmeler ve anlaşmalar istediğiniz gibi gitmeyebilir. Hukuksal konularla ilgili başınız ağrıyabilir. İlişkilerinizde sorunları çözmek adına girişimde bulunabilirsiniz. İş ortamınızda uyum ve dengeyi sağlayacaksınız.

Akrep Burcu

Finansal ve mali konularla ilgili oluşan krizleri çözmeye odaklanacaksınız. Aşk hayatınızla ilgili beklediğiniz haberler gelebilir. Gündelik rutin ve alışkanlıklarınızı düzenlemek zorunda kalabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Yay Burcu

İkili ilişkiler, ilişkiler, beraberlikler ve ortaklıklarla ilgili yaşadığınız sıkıntılar büyüyebilir. Ev ve yuva alanlarınıza odaklanabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili sürpriz gelişmeler meydana gelebilir. Aile ve çocuklarla ilgili konulara odaklanabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Gündelik rutininizde aksaklıklar meydana gelebilir. Çalışma ortamınızla ilgili sorunlar büyüyebilir. Ebeveynlerinizle ilgili konuları masaya yatırabilirsiniz. Yakın çevre ilişkilerinizden destekler görebilirsiniz.

Kova Burcu

Mutlu olmak için mücadele etmeniz gerekebilir. Çocuklarla ilgili konularda zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. İş ve kariyer alanlarından yana güzel gelişmeler yaşanabilir. Sorumluluklardan yana konularda zorlanabilirsiniz.

Balık Burcu

Ev ve yuva konularıyla ilgili planlar yapabilirsiniz. Ebeveynlerinizle ilgilenmeniz gerekebilir. Konular, olaylar ve durumlara yaklaşımınızı değiştirebilirsiniz. Ani harcamalar bütçenizi zorlayabilir.

İlgili Haberler

85 Yaşındaki Ahmet Güler, Kaybolduktan Sonra Sağ Salim Bulundu

Haberci Editör

Cumhur İttifakı Adayları Alanya’da Yoğun Program İle Halkla Buluştu

Haberci Editör

Alanya Belediyesi Hanife Cebeci Kreş ve Çocuk Akademisi’nde Sona Gelindi!

Haberci Editör

Yorum Yap