Astrolog Gamze Benzer Haftalık Bueç Yorumlarını Yazdı

Astrolog Gamze Benzer 28 Kasım 4 Aralık haftalık burç yorumlarını yazdı.
28/11/2022

Astrolog Gamze Benzer 28 Kasım 4 Aralık haftalık burç yorumlarını yazdı.

Koç Burcu

İletişim bu hafta hareketli olacaktır.Eğitimler ,yolculuklar size keyif verebilir.Fikirleri tartışabilirsiniz.Yeni ortamlar,yeni kişiler ,yeni mekanlar cazip gelebilir.Sözlü ve yazılı eylemlerinizde dikkatli olmalısınız.Kimseye inanmamalısınız.

Boğa Burcu

İşle ilgili konularda emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz.Otoritenin desteğini üzerinizde hissedeceksiniz.Gelir -gider dengenizde değişimler olabilir.Ruhsal açıdan iyileşmeler yaşanabilir.

İkizler Burcu

Yabancılar, yurt dışı bağlantılı konulardan yana şanslısınız.Beraberlik ,evlilik ve ortaklıklardan yana konularda iyi niyetinizin dozunu ayarlamalısınız.Ayaklarınız yere basmayabilir.

Yengeç Burcu

Sağlık  sorunlarınızdan yana konularda hassasiyetlere açıksınız.Gündelik rutininizde hareketlenmeler söz konusu olacaktır.İşinizle ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz.

Aslan Burcu

Aşk hayatınız heyecanlı ve maceralı bir dönemden geçiyor.Çocuklarla olan aktiviteler hız kazanabilir.Spor ve yetenekler hayatınızda ön plana çakabilir.Sosyal çevre ilişkilerinizde krizleri iyi yönetmeniz gerekiyor.

Başak Burcu

Aile hayatınızda ,ev yuva alanınızda değişimlere ayak uydurmak zorunda kalacaksınız.Ebeveynlerin sağlığı konusunda hassasiyetler olabilir.Gerçeklerden kaçmamaya dikkat edin.

Terazi Burcu

Yakın çevre ilişkilerinizden destekler alacağınız bir haftadasınız.Fikirlerinizi ortaya koymak isteyeceksiniz.Yaratıcılığınız artacaktır.Trafikte hız yapmayın.

Akrep Burcu

Yatırımlarınız ,ortaklı paralar ,kaynaklarla ilgili gelişmeler olabilir.Bütçe dengelemesine gidebilirsiniz.Ailenizin desteğini özellikle parasal konularda hissedeceksiniz.Kendinizle ilgili harcamalar artabilir.

Yay Burcu

Yeni kararlar ,değişimler hayatınızı kökten ele alabilir.Fiziki görünümünüzde yenilikler yapmak isteyeceksiniz.Yakın çevrenizle fikirlerinizi paylaşmak isteyeceksiniz.İlişkilerinizde gerginlikler olabilir.

Oğlak Burcu

Çalışma hayatınızla ilgili konularda verimlilik ve başarı kaçınılmaz olacaktır.İş ortamınızda asparagas durumlar canınızı sıkabilir.Kendi merkezinizde kalmaya çalışın.

Kova Burcu

Ekip ve gruplarda kendinizi göstermek isteyeceksiniz.Sosyal çevre aktiviteleri hız kazanıyor.Aşk hayatınızda enerjiniz yüksek olacaktır.

Balık Burcu

İş hayatınızda yeni sorumluluklar söz konusu olacaktır.Bazı önünü göremediğiniz durumlarda netlik kazanmaya başlıyorsunuz.Çalışma hayatınızda kadınlardan yana zorlanmalar meydana gelebilir.


Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberci Alanya Künye

 • Gizlilik Politikası

  • habercialanya.com tüm hakları saklıdır.
  • Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercialanya.com’a aittir.
  • habercialanya.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.
  • Bunlar habercialanya.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz.
  • İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
  • habercialanya.com 'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
  • Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.
  • habercialanya.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
 • Yetkililer

  • İMTİYAZ SAHİBİ
   Ayhan ÇETİNKAYA
  • GENEL YAYIN YÖNETMENİ
   Evren KURTOĞLU
  • SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
   Fikri Berker PAKNA
 • İletişim

©  Tüm Hakları saklıdır. Dondurmadan Bilişim Hizmetleri tarafından desteklenmektedir.


Yukarıya git