32.5 C
Alanya
20/07/2024
Haberci Alanya
Spor

Çavuşoğlu Azerbaycanlı Eskrimcileri Ziyaret Etti

Azerbaycan ziyaretlerini sürdüren Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Azerbaycan Tekerlekli Sandalye Eskrim Federasyonu’nu ziyaret etti.

Ziyarete Azerbaycan Tekerlekli Sandalye Eskrim Federasyonu Başkanı Asaf Malikov, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Akıncıoğlu, Azerbaycan Eskrim Spor Kulübü Başkanı Mahin Malikova, DİFAİ Spor Kulübü Başkanı Nübar Malikova, FENCİNG ile JAGUAR Spor Kulübü Başkanı Maryam Malikova’nın yanı sıra çok sayıda federasyon üyeleri, antrenör ve sporcular da eşlik etti. Sporcuların eskrim turnuvalarını izleyen Çavuşoğlu’na daha sonra çeşitli hediyeler takdim edildi. 

Azerbaycan basınına açıklamalarda bulunan Hasan Çavuşoğlu, şunları söyledi: “Dün Aytemiz Alanyaspor Futbol Okulu’nun açılışını gerçekleştirdik. Neftçi Bakü Futbol Kulübü ve şampiyon olan Karabağ Futbol Kulübü’ne de ziyaretlerde bulunduk. Geçen günlerde Azerbaycanlı gazilerimizi Alanya’ya davet ederek şehrimizde onları misafir etmiştik. Onlara da çok güzel moral oldu. Kardeş ülkemiz Azerbaycan ile ilişkilerimiz bizim için çok önemli” dedi. 

Azerbaycan Tekerlekli Sandalye Eskrim Federasyonu Başkanı Asaf Malikov ise, ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getirerek Hasan Çavuşoğlu’na teşekkür etti.

İlgili Haberler

Kickboks’da Gençler Gazipaşa’yı Gururlandırdılar …

Haberci Alanya

Belediyesporlu Atlet Dereceyle Döndü …

Haberci Editör

Alanyaspor İstanbul’a Hazırlanıyor …

Haberci Editör

Yorum Yap