15.1 C
Alanya
21/04/2024
Haberci Alanya
Haberci Alanya

Yaşlı Hastalara Anlamlı Ziyaret

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetim ekibi, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası kapsamında Jandarma Merkez Karakol Komutanı Yusuf Tokcan, Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği personeli Yağmur Aşantayrul ve Haticenur Hizar ile birlikte hastanede yatarak tedavi hizmeti alan yaşlı hastaları ziyaret etti.

Heyet, ziyarette günün anlam ve önemine binaen hastalara beyaz karanfil dağıttı. Hastane servislerinde yatarak tedavi gören yaşlı hastalar, Yaşlılar Haftası’nı unutmayan hastane yönetimine, Jandarma Merkez Karakol Komutanına ve Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği‘ne anlamlı ve nazik ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Başhekim Yardımcısı Dr. Bekdaş Tekin, “Yaşlılarımız geçmiş ile gelecek arasında köprü vazifesi gören, adetlerimizi, geleneklerimizi, göreneklerimizi en canlı şekilde hatırlayan ve toplumumuzu bir arada tutan değerleri bize hatırlatan en değerli varlıklarımızdır.  Tüm büyüklerimizin Yaşlılar Haftasını kutluyor, minnet ve şükran duygularımızla yaşam sevinçlerinin hiç kaybolmadığı sağlıklı ve mutlu günler temenni ediyoruz“ diye konuştu.

İlgili Haberler

Aşçılar ALTİD’i Ziyaret Etti …

Haberci Editör

KONAKLI TÜRKİYE YÜZYILI’NA HAZIR

Haberci Editör

Haberci Editör

Yorum Yap