23.1 C
Alanya
30/05/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaTeknoloji

Popüler oyun serisi Tekken Netflix dizisi oluyor

İşte Netflix uyarlamasından Tekken’in  ilk fragman Netflix geçtiğimiz saatlerde popüler oyun serisi Tekken’in animasyon dizisini duyurdu ve ilk fragmanı paylaştı. Bu yıl içerisinde anime yayınlanacak.

Dünyanın en popüler oyun serilerinden birisi olan Tekken’in dizisi geliyor. Geçtiğimiz saatlerde de diziden ilk fragman geldi. 

Netflix son dönemlerde oyun uyarlaması yapımlarının sayısını bir hayli arttırdı. Geçtiğimiz saatlerde de popüler oyun serisi Tekken’in anime dizisi duyuruldu. Tekken: Bloodline isimli dizi bu yıl içerisinde Netflix’te yayınlanacak.

Dizi için paylaşılan tanıtım yazısı şu şekilde: “Güç her şeydir.” Jin Kazama, aile savunma sanatlarını ve Kazama Tarzı Geleneksel Dövüş Sanatlarını erken yaşta annesinden öğrenmişti. Fakat korkunç bir kötülük aniden ortaya çıkıp sevdiği her şeyi yok edince hayatı mahvoldu. Buna engel olamadığı için kendine kızan Jin, bir intikam sözü verdi ve mutlak gücün peşine düştü. Fakat onun bu arayışı dünyada büyük bir savaşa yol açacak – The King of Iron Fist Tournament.

İlgili Haberler

Astrolog Gamze Benzer’den Yıllık Burç Yorumları

Gamze Benzer

Sağlık Bakanlığı Denetçilerinden Kaymakam Orhan Altun’a Nezaket Ziyareti

Haberci Editör

Uğur Oğuz: “MHP Alanya İlçe Başkanlığı talebim olmadı.”

Haberci Editör

Yorum Yap