17.9 C
Alanya
21/04/2024
Haberci Alanya
Bölge HaberleriGüncelHaberci Alanya

Gündes Burs  Başvuruları  Başlıyor …

Kısa adı Gündes olan Gazipaşa’lı Üniversitelileri Destekleme Derneği 2022-2023 eğitim  yılı burs başvuruları başladığını duyurdu.

GÜNDES’TEN YAPILAN AÇIKLAMANIN AYRINTILARI ŞU ŞEKİLDE

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da burs başvuruları ÖSYM yerleştirme sonuçlarının açıklanmasıyla başlayacak ve bizzat öğrencilerimizin kendisince yapılacaktır. Aileden ya da tanıdıklardan birinin  başvuruları kabul edilmez.

ÖSYM yerleştirme sonuçlarının açıklanmasından itibaren 2 hafta süreyle başvurular alınacak, ardından değerlendirme sürecine geçilecektir. Okullar açılmadan kimlerin  Altınçocuk olarak seçildiği belli olacak, Altınçocuklarımız okullarına burs kazanarak gidecekler. Bu yılki burs miktarı da 800 tl olacaktır.

Bugüne kadar 13 Altınçocuğumuzu destekleyen Gündes, bu yıl 7 yeni Altınçocuk daha seçerek desteklediği öğrenci sayısını 20 yapmak istemektedir.

Gündes bütün Gazipaşa’yı kucaklamakta olup her çocuğumuza eşit mesafededir, çocuklarımızı ölçülebilir ölçütlerle ve titizlikle seçerken aynı zamanda Gazipaşa’nın ve ülkemizin geleceğine de mükemmel bir yatırım yapmaktadır.

Burs başvurusu için  0554 562 57 47 Gündes numarasını aramaları yeterlidir.

Gündes ailesi olarak, başarılı öğrencilerimizi ve ailelerini kutlar, örencilerimizin sağlıklı ve başarılı  bir eğitim hayatı geçirmelerini, hayata daha iyi hazırlanmalarını; kendilerine, ailelerine, ülkemize ve insanlığa katkı sağlamalarını  dileriz.

İlgili Haberler

Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek’ten Adem Murat Yücel’e Ziyaret

Haberci Alanya

Bosna’da Gündem Alanya

Haberci Alanya

Alanya’da Şehitlere ve Filistin’e Destek Yürüyüşü Gerçekleştirildi

Haberci Editör

Yorum Yap