23.1 C
Alanya
30/05/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaSpor

Başkanı Çavuşoğlu Fenerbahçe Maçında Taraftardan Destek İstedi

Aytemiz Alanyaspor‘da Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Spor Toto Süper Lig’in 29. haftasında oynayacakları Fenerbahçe maçı öncesi taraftarlardan destek istedi.

Çavuşoğlu, “Umarız gelen taraftarlarımız güzel bir maç izler. Taraftarlarımızdan takımlarını desteklemelerini rica ediyoruz.” dedi.

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Cengiz Aydoğan Spor Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısında, taraftarları Fenerbahçe maçında takımlarına destek vermeye davet etti.

Ligde kolay maç olmadığını vurgulayan Çavuşoğlu, “Geçen hafta deplasmanda galip geldiğimiz Kayseri maçı zordu. Bu hafta rakip Fenerbahçe ve bu maç da zor. İnşallah iyi bir maç olur. Rakibimiz Fenerbahçe de biz de sahaya galibiyet için çıkacağız. Sahadaki netice ne olur bilinmez ama sonuca saygı duyarız. Umarız gelen taraftarlarımız güzel bir maç izler. Taraftarlarımızdan takımlarını desteklemelerini rica ediyoruz” diye konuştu.

Çavuşoğlu, lig ve kupa maçlarına ilgi göstermeyen bazı kişilerin, özellikle tuttukları kulüpler geldiği zaman, ücretsiz olarak protokol ve VIP tribününe girmek için taleplerde bulunduklarını söyledi. Bunu hem üzücü hem de komik bulduklarını dile getiren Çavuşoğlu, şunları söyledi:

“Madem Aytemiz Alanyaspor taraftarısınız, neden diğer maçlarda bu taleplerinizi kulübümüze iletmiyorsunuz? Sanmayın ki bu isimleri kulüp başkanı görmüyor, hepsini görüyorum. Hepsi iş, güç sahibi, durumu ve maaşı iyi insanlar. Tarımda, otelde, sanayide asgari ücretle çalışan taraftarımız bile biletini alıp tribüne geliyor. Üstelik her maçımıza geliyor. Sizin böyle bir derdiniz de yok. Sadece derbi maçlarda, tuttuğunuz takım için ortaya çıkıp taleplerde bulunuyorsunuz. Bunu yakıştıramıyorum. Bu isim listelerini bana açıklattırmayın. O noktaya gelmeyelim. Aytemiz Alanyaspor bizim kırmızı çizgimizdir.”

İlgili Haberler

İHH arama kurtarma Uşak’ta bir araya geldi

Haberci Editör

İsa Küçülmez Caddesi Yenileniyor

Haberci Editör

Yaylalarda Alanya Başkanı Yücel’e Sevgi Seli

Haberci Alanya

Yorum Yap