26.1 C
Alanya
17/06/2024
Haberci Alanya
GüncelHaberci AlanyaYaşam

Alanya Eah Yönetimi Güvenlik Personellerinin Gününü Unutmadı


Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetimi Özel Güvenlik Haftasında bünyesinde hizmet veren güvenlikleri unutmayarak gününü kutladı.


Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan özel güvenlik görevlilerinin “Özel Güvenlik Günü ve Haftası “ düzenlenen organizasyon ile kutlandı.

Güvenlik Haftası kapsamında hastane bünyesinde hizmet veren Güvenlik Görevlileri ile bir araya gelen Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü Kaan Sağlam, mesleğin zorluklarına değinerek vermiş oldukları hizmet için kendilerine teşekkür etti.

Sağlam, “Büyüyen ve gelişen hastanemizin her geçen gün artan güvenlik ihtiyacını hukukun dışına ve yetkilerinin dışına çıkmadan karşılamakta, bizler ve hastanemizi ziyaret eden vatandaşlarımız için güvenli bir alan oluşmasına katkı sağlamaktasınız.

Büyük fedakârlık, sabır, cesaretle halkımızın ve hastane çalışanlarımızın huzur ve emniyeti için İnisiyatif alan görev anlayışı ile hizmet veren sizlerin gününüzü en içten dileklerimle kutlar, özverili çalışmalarınızın devamını dilerim “ ifadelerine yer verdi.

İlgili Haberler

Başkan Yücel, Protokolle Bayramlaştı

Haberci Alanya

Ağrı Şikâyeti ile Geldi, Köpek Kisti Olduğunu Öğrendi!

Haberci Alanya

Öğrenciler Antalya’ya Gitmek Zorunda Kalmayacak

Haberci Editör

Yorum Yap