25.6 C
Alanya
17/06/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaSpor

Alanya Budo Spor Kulübü Avrupa Çoklu Tekvando Oyunları’na Hazır

Alanya Budo Spor Kulübü, Türkiye’nin önemli spor organizasyonlarından biri olan 2024 Avrupa Çoklu Tekvando Oyunları’na katılmaya hazırlanıyor. Baş Antrenör Cevdet Mutlu liderliğindeki kulüp, Ankara’da gerçekleşecek bu prestijli turnuvada yer alacak.

Başarılı Sporcularla Temsil

Turnuvaya, Yıldızlar Türkiye 3’üncüsü Doruk Aydın ve Anadolu Yıldızlar Ligi Türkiye 3’üncüsü İkra Yeşil gibi başarılı sporcularıyla katılacak olan Alanya Budo Spor Kulübü, 24-26 Mayıs tarihleri arasında Ankara’da yapılacak organizasyonda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyor.

Kota Kazanma Şansı

Bu heyecan verici turnuvada sporcular, kıta şampiyonalarına kota kazanma şansı da elde edecekler. Yarın başlayacak olan müsabakalarda gençler ve büyükler kategorilerinde de yarışlar gerçekleştirilecek.

Yoğun Hazırlık Süreci

Alanya Budo Spor Kulübü, sporcularını bu önemli turnuvaya hazırlamak için yoğun bir şekilde antrenmanlarını sürdürüyor. Başarılı sonuçlar alarak kulüplerini ve ülkemizi gururlandırmak için ellerinden geleni yapacak olan sporcular, Alanya’nın ve Türkiye’nin adını en iyi şekilde duyurmayı amaçlıyorlar.

İlgili Haberler

Mazot ve Gübre Desteği Geliyor

Haberci Editör

ALANYA’YA YENİ ASİSTAN HEKİMLER İÇİN BAŞVURU YAPILDI

Haberci Editör

Düden Şelalesi’nde Büyük Temizlik: Çıkarılan Atıklar Dikkat Çekti

Haberci Editör

Yorum Yap