15.1 C
Alanya
21/04/2024
Haberci Alanya
Bölge HaberleriHaberci Alanya

Yaşadığımız Şehre Borcumuz Var

Yukarı Kocayatak Toki Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Çınar, Serik’in kalkınması ve daha etkin hizmet alabilmesi adına Bağımsız Serik Belediye Meclis Üyeliği için adaylık başvurusunda bulundu. Çınar, adaylık sürecini değerlendiren yazılı bir açıklama yaparak, halka hitap etti.

Yakup Çınar’ın, Serik Belediye Meclis Üyeliği için yaptığı başvuru, bölgedeki kırsal mahallelerde hizmet alımının hızını artırmayı ve bölgesinin ihtiyaç ve eksiklerini en etkin şekilde karşılamayı hedefleyen bir vizyonun parçası olarak nitelendiriliyor.

Açıklamasında, demokratik bir yarış içinde olduklarını belirten Çınar, tüm adaylara başarılar dilerken, Büyükşehir yasası sonrasında kırsal mahallelerin hizmet alımındaki hızın artırılması için mücadele edeceklerini vurguladı. Çınar, bölgenin ihtiyaçlarına uygun plan ve projelerle hizmetin en etkin biçimde sunulmasını sağlamak adına aday olduğunu belirtti.

Turizm taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren bir esnaf olarak, Yukarı Kocayatak Toki Konutları Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Çınar, Serik’e olan borcunu ödemek ve yaşanabilir bir kent inşa etmek için adaylığını koyduğunu dile getirdi.

Çınar, halka hitap ederek, desteklerini beklediğini ve bu süreçte Serik’in sesi olacaklarını ifade etti. Adaylık başvurusunu resmi olarak tamamlayan Yakup Çınar, Serik için daha güzel bir geleceğe doğru adım atmış oldu.

İlgili Haberler

Ağaca çarpan otomobildeki 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı

Haberci Editör

Aytemiz Alanyaspor’un Göztepe deplasmanı ulaşım sponsoru Uğur Sipahioğlu oldu

Haberci Alanya

Faciadan Dönüldü …

Haberci Alanya

Yorum Yap