Vatan Partisi Büyük Kurultaya Gidiyor

Vatan Partisi, 26-27-28 Kasım’da Ankara’da yapacağı Amiral Soner Polat Genel Kurultayı’na yoğun bir tempoda hazırlanıyor. Kurultay için kolları sıvayan parti, çalışmalarını Alanya’da da yoğun bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.
23/11/2022

Vatan Partisi, 26-27-28 Kasım’da Ankara’da yapacağı Amiral Soner Polat Genel Kurultayı’na yoğun bir tempoda hazırlanıyor. Kurultay için kolları sıvayan parti, çalışmalarını Alanya’da da yoğun bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.

Vatan Partisi üyeleri, 26 Kasım’da köylü, genç, yaşlı, üretici, sanayici, sanatçı, işçi olmak üzere Arena’yı hınca hınç dolduracaklarını ilan etti. Partililer, Vatan Partisi’ni Cumhuriyetin 100. Yılında iktidar yapma kararlılığında olduklarını da beyan etti.

Bizim dışımızda devrimci bir seçenek kimse yaratamaz önümüzdeki süreçlerin kilit açacak tek anahtarı bu devrimci çözümlerdir diyen Vatan Partisi Alanya İlçe Başkanı Evren Kurtoğlu “Vatan Partisi 26-27-28 Kasım tarihlerinde Amiral Soner Polat Genel Kurultayı’nı Ankara’da toplayacak. Ankara Arena Spor Salonu’nda yapılacak büyük kurultay için hazırlıklarımızı tamamlıyoruz” dedi.

Vatan Partisi Alanya İlçe Başkanı Evren Kurtoğlu yapacakları Büyük Kurultaya Alanya’dan da yoğun katılımın olacağını belirterek tüm vatandaşları kurultaya davet etti. 25 Kasım’da Alanya’dan otobüsler kaldıracaklarını belirten Kurtoğlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

“Cumhuriyetimizin 100. yılında Vatan Partisi’ni iktidar yapmak için yeminleri tazeleyeceğiz.

Fark yaratacak bir seçenek kitleyi kazanır. Devrimci bir seçenek önümüzdeki dönemde kilidi çözecek. Bu iddiayla vatandaşımıza gidiyoruz Vatan Partisi tek devrimci seçenek.

Ucuz enerji ile ekmek teknemizi koruyacağız. Kanal İstanbul değil kıraç Anadolu’ya su götüreceğiz. Üretimin önündeki her türlü engeli kaldıracağız, üreticimize üret diyeceğiz, yol açacağız. Türk milletini ekonomik darboğazdan çıkaracağız. Ülkemizi üretim cenneti yapacağız, söz veriyoruz.

Ülkemizin güvenliğini tehdit eden NATO’dan çıkma vakti geldi. Asya’daki dostlarımızla bir araya geleceğiz. Karşılıklı yarar anlayışıyla komşularımızla ilişkilerimizi geliştireceğiz.

Ucuz mazot İran’da, ucuz doğalgaz Rusya’da, tüm fırsatlar komşularımızda. Suriye devletiyle iş birliği yapıp terörün kökünü kazıyacağız.

Vatan Partisi İktidarında komşularımızla güvenlik ve ekonomik temelde dostluğumuzu geliştireceğiz. Milli kültürümüze yapılan saldırıları göğüslüyoruz, gençliği yozlaştırma projesi LGBT dayatmasına ve uyuşturucuya karşı ayaktayız.

Vatan Partisi iktidarında milli kültürümüzü yeniden güçlendireceğiz. Bu kutlu yürüyüşün programını kamuoyuna ilan edeceğimiz Genel Kurultayımızı 26 Kasım Cumartesi günü saat 10.00’da Ankara Arena Spor Salonu’nda topluyoruz. 25 Kasım akşamı Alanya’dan da yoğun katılım sağlayacağımız otobüslerimizi kaldırıyoruz. Tüm halkımızı davet ediyoruz.”


Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberci Alanya Künye

 • Gizlilik Politikası

  • habercialanya.com tüm hakları saklıdır.
  • Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercialanya.com’a aittir.
  • habercialanya.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.
  • Bunlar habercialanya.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz.
  • İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
  • habercialanya.com 'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
  • Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.
  • habercialanya.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
 • Yetkililer

  • İMTİYAZ SAHİBİ
   Ayhan ÇETİNKAYA
  • GENEL YAYIN YÖNETMENİ
   Evren KURTOĞLU
  • SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
   Fikri Berker PAKNA
 • İletişim

©  Tüm Hakları saklıdır. Dondurmadan Bilişim Hizmetleri tarafından desteklenmektedir.


Yukarıya git