23.1 C
Alanya
30/05/2024
Haberci Alanya
Bölge HaberleriHaberci Alanya

Selinus Halk Büfe, Daha Fazla Kişiye Hizmet Vermek İçin Genişliyor

Gazipaşa Belediyesi’nin ekonomik ve kaliteli hizmet anlayışıyla hayata geçirdiği Selinus ve Koru Halk Büfe işletmeleri, Gazipaşa halkı ve şehir dışından gelen ziyaretçiler tarafından büyük ilgi görüyor.

2019 yılında Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ın göreve gelmesiyle açılan Selinus Halk Büfe’ye, 2023 yılında Koru Sahili’nde bir yenisi daha eklenerek Koru Sahilde Halk Büfe açıldı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Halk Büfeleri, daha fazla kişiye hizmet verebilmek ve çocukların daha rahat bir ortamda eğlenebilmeleri için yeniden düzenleniyor.

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, bu konuda şunları belirtti: “Halk büfelerimizle halkımıza hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İlk Halk Büfemizi 2019 yılının Ağustos ayında Selinus Sahili’nde açmıştık. Tüm vatandaşlarımıza hitap eden bu hizmet anlayışımızı geçen yıl Koru Sahilde ikinci Halk Büfemizi açarak devam ettirdik. Halkımızın rahat nefes aldığı ve evinde hissettiği bu büfelerimizde, daha fazla vatandaşımıza hizmet sunabilmek için Selinus Halk Büfemizde genişletme ve düzenleme çalışmaları yaptık. Yenilenen oyun parkıyla çocuklarımız daha konforlu bir alanda oyunlar oynayabilecek. Halk Büfelerimizde sunduğumuz güler yüzlü hizmetle her zaman vatandaşımızın yanında olmaya devam edeceğiz.”

Selinus Halk Büfe’nin genişletme ve düzenleme çalışmalarının tamamlanmasıyla artık daha fazla kişiye hizmet verebilecek olması, Gazipaşa halkı için önemli bir adım olarak nitelendiriliyor.

İlgili Haberler

Alanya’da Kırsal Mahalle ve Yayla Yollarında Bakım ve Onarım Çalışmaları

Haberci Editör

Kütüphane Haftası Etkinlikleri Devam Ediyor

Haberci Alanya

Erkan Yılmaz Yazdı: “Sevgililer Günü”

Erkan Yılmaz

Yorum Yap