18.1 C
Alanya
28/02/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaYaşam

Sağlık Çalışanları Arasında Voleybol Heyecanı

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği tarafından düzenlenen kadınlar arası voleybol turnuvası, açılış maçı ile başladı.

Turnuvaya katılan sağlık çalışanları arasında heyecanlı mücadelelere sahne olan etkinliğin açılış maçına, Başhekim Doç. Dr. Yılmaz Güler, Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Mesut Yıldırım ve birçok sağlık profesyoneli katıldı.

Toplamda 5 takımın mücadele ettiği klinikler arası voleybol turnuvasında grup müsabakalarının ardından yapılan yarı final ve final maçları ile turnuvanın şampiyonu belirlenecek. Kazanan takımın 18 Şubat 2024 tarihinde belli olması planlanıyor.

Açılış konuşmasını yapan Başhekim Doç. Dr. Yılmaz Güler, etkinliğin sağlık çalışanlarının iş stresini azaltmak ve sosyal iletişimlerini güçlendirmek amacıyla düzenlendiğini belirtti. Güler, “Sağlık çalışanlarımızı desteklemek, moral vermek ve birlik beraberlik duygularını güçlendirmek adına bu tür organizasyonları hayata geçiriyoruz. Turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Başhekim Doç. Dr. Yılmaz Güler, saha dışında da sağlık çalışanlarına destek olmaya devam edeceklerini vurgulayarak etkinliğin amacına uygun bir şekilde devam edeceğini belirtti.

İlgili Haberler

Türk Veteriner Hekimleri Birliği: İthalattan kurtulmalıyız

Haberci Alanya

Başkan Yılmaz Alanya Gazeteciler Cemiyeti’ni Gazipaşa’da Ağırladı

Haberci Alanya

Alanya’da Uyuşturucu Operasyonu: 7 Gözaltı

Haberci Editör

Yorum Yap