25.6 C
Alanya
17/06/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaSiyasi Gündem

Özçelik: “Yeniden Yapılandıracağız”

CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik, belediye hizmetlerinde hızlı çözüm sözü vererek, vatandaşların yaşadığı zaman kaybını önleyeceklerini belirtti.

Özçelik, belediye binasına gelerek farklı birimlerdeki hizmet ve taleplerini iletmek zorunda kalan vatandaşların akıllı belediyecilik sistemiyle rahatlayacağını ifade etti.

Projelerini hayata geçirmek için heyecanlı olduklarını ve göreve başlama gününü sabırsızlıkla beklediklerini dile getiren CHP Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik, Alanya Belediyesi’ni akıllı ve hızlı hizmet sunan bir kurumsal yapıya dönüştüreceklerini söyledi. Özçelik, “Dijital Belediyecilik uygulamalarıyla barınma, gıda, ulaşım gibi belediye hizmetlerine anlık erişimi sağlayacağız. Hemşehrilerimizin hızlı erişimi kadar, belediyemizin de hızlı çözüm sağlanacağı acil belediyecilik sistemiyle halkımızın her derdine çare olacağız. Akıllı Belediye sistemi ile vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracağız” dedi.

Belediyeciliği Yeniden Tanımlıyoruz

Teknolojinin gelişmesi ve toplumsal ihtiyaçların değişmesiyle Alanya Belediyesi’nin kurumsal kapasitesini geliştirmenin önemine vurgu yapan Osman Tarık Özçelik, “Şeffaflığı, katılımcılığı ve verimliliği ön planda tutarak, liyakatli ve çağdaş bir yönetim anlayışıyla halkımıza daha hızlı ve etkili hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Yönetim yapılanmamız ile belediyeciliği yeniden tanımlayacağız. İhtiyaca göre belediye bünyesinde yeni birim ve müdürlükler oluşturacağız. Ekibimizle birlikte meydanlardayız ve gece gündüz demeden yoğun bir tempoyla çalışmaya devam ediyoruz. Halkımızın, görev bilinci ve duyarlılığını esas alacağımız belediyecilik hizmetleriyle tanışmasına çok az kaldı” şeklinde konuştu.

İlgili Haberler

Avukat Sinem Topçu’dan 8 Mart Dünya Kadınlar günü açıklaması

Haberci Alanya

Emeklilik İşlemleriyle İlgili Gelişme! Cumhurbaşkanı Erdoğan İmzaladı

Haberci Editör

ALKÜ’de Yaşlılara Saygı Haftası Dolu Dolu Geçti

Haberci Editör

Yorum Yap