15.1 C
Alanya
21/04/2024
Haberci Alanya
Haberci Alanya

Özçelik, Alanya’da Kadın Kollarıyla Güç Birliği Yapıyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alanya İlçe Örgütü, yerel seçim öncesi enerjik bir adım atmaya hazırlanıyor.

Genel Merkez tarafından düzenlenen Etkili İletişim ve Halkla İlişkiler eğitimi, Alanya İlçe Kadın Kolları Üyeleri için verildi. Toplantı, 6 Şubat 2023’teki depremde kaybedilen vatandaşlar için saygı duruşuyla başladı.

Eğitimin açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Bülent Kandemir, depreme dikkat çekerek, ülkeyi yönetenlerden gerekli önlemlerin alınmasını istedi. Katılımcılara yönelik sunum yapan CHP Parti Okulu Eğitmeni Hicran Akgün Ceylan, Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik’i destekleyerek, iletişimin seçim başarısında kilit rol oynayacağını vurguladı.

Toplantı öncesinde Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik, kadın üyelere seslenerek büyük bir umutla seçimi kazanacaklarına olan inancını paylaştı. “Bu seçim, gençlerimiz ve çocuklarımız için büyük önem taşımaktadır. Seçimi, biz olarak kazanacağız. Alanya için çalışıp, Alanya için kazanacağız” diyen Özçelik, kadın üyelerin bu süreçte önemli bir rol oynayacağını belirtti.

Alanya’da güçlü bir iletişim ve halkla ilişkiler stratejisiyle seçimlere hazırlanan CHP, kadın kollarının etkin katılımıyla daha da güçleniyor.

İlgili Haberler

Gazipaşa’da Dünya Engelliler Günü’nde Volkan Oğuz’a Duygusal Sürpriz

Haberci Editör

Alanya’da Simit ve Ekmeğe Zam

Haberci Alanya

Dimçayı Yolu Asfaltla Konforlu Hale Geliyor

Haberci Alanya

Yorum Yap