15.1 C
Alanya
21/04/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaSiyasi Gündem

Osman Tarık Özçelik, Alanya Kırsalında Halkla Buluştu: “Alanya’nın En Güzel Abisi”

CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik, seçim çalışmalarını Uzunöz ve Gümüşkavak Mahalleleri’nde sürdürerek, kırsal mahalle sakinleriyle buluştu.

Özçelik’e, vatandaşlar “Alanya’nın en güzel abisi” şeklinde hitap ederken, kendisini milli takım kadrosuna benzetti. Ziyaretler sırasında vatandaşlar, Özçelik’e “Halka umut oldunuz” şeklinde övgülerde bulundular.

CHP İlçe Başkanı Bülent Kandemir ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte gerçekleştirilen ziyaretlerde Özçelik, vatandaşların sorularını içtenlikle yanıtlayarak, Alanya için planladığı projeleri anlattı. İlk durağı Uzunöz Mahallesi olan Özçelik, burada Mahalle Muhtarı Ziya Özdemir ve vatandaşlar tarafından sıcak bir karşılama ile ağırlandı.

Toplantı sırasında kadınlara özel bir vurgu yapan Özçelik, “Evin direği kadınlardır. Kadınlar hep bir adım önde durmalıdır. Benim başımın tacı kadınlardır. Bizde öncelik kadınlardır” şeklinde konuştu. Vatandaşlar ise yol, su, elektrik, otobüs hattı ve durağı gibi taleplerini dile getirerek, “Alanya’nın en güzel abisi” yakıştırması yaptılar.

Özçelik, kırsal mahallelerin şehrin direği olduğunu belirterek, hayata geçirecekleri projelerle sadece kent mahallelerini değil, Alanya’nın tüm mahallelerini güçlendireceklerini ifade etti. Ziyaretlerin ikinci durağı olan Gümüşkavak Mahallesi’nde de karşılanan Özçelik, mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyerek, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile görüştüğünü ve mahalle sorunlarını çözme konusunda söz aldığını belirtti.

İlgili Haberler

Astrolog Gamze Benzer Haftalık Burç Yorumlarını Yazdı

Gamze Benzer

Gazipaşa’da Geniş Çaplı Uyuşturucu Operasyonu

Haberci Alanya

Turizm Öğrencileri Uluslararası Kongreye Katılacak

Haberci Alanya

Yorum Yap