18.1 C
Alanya
28/02/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaSiyasi Gündem

MHP Alanya’dan Demirtaş’a Çıkartma

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi Hüseyin Yıldız ve İlçe Başkanı Mustafa Sünbül, Alanya Belediyesi Meclis Üyesi Kayhan Balta, yönetim kurulu üyeleri ve bölgenin mahalle başkanları ile birlikte Demirtaş Mahallesi’nde “Adım Adım 2023, Ahilerle Gününüz Bereketli Olsun” programları doğrultusunda esnaf ziyareti gerçekleştirdiler.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in de selamlarını ileten, esnaf ve vatandaşlara bereketli işler dileyen MHP heyetine Demirtaş mahalle sakinleri büyük ilgi gösterdi.

İlçe Başkanı Sünbül, “Demirtaş mahallemiz de esnaf ve vatandaşlarımızı MYK Üyemiz Hüseyin Yıldız, Alanya Belediyesi Meclis Üyemiz Kayhan Balta, yönetim kurulu üyelerimiz ve bölgemizin mahalle başkanları ile birlikte esnaflarımızı ziyaret ederek onların istek, talep ve görüşlerini dinledik. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyin ve partimizin görüş ve politikalarını aktardık. Alanya Belediye Başkanımız Sayın Adem Murat Yücel’inde selamlarını da  ilettiğimiz ziyaretlerimizde esnaf ve vatandaşlarımızın partimize olan ilginin giderek arttığını görüyor, vatandaşlarımıza şükranlarımızı bir kez daha sunuyoruz.” dedi.

İlgili Haberler

Alanya İHH SAK Eğitimiyle Arama Kurtarma Ekipleri Hazır

Haberci Editör

Turizm camiasının acı günü

Haberci Editör

Yorum Yap