15.1 C
Alanya
02/12/2023
Haberci Alanya
Haberci AlanyaSiyasi Gündem

Mehmet Şahin’den Akşener’e ziyaret: Alanya mesajı geldi

Alanya Belediye Başkan Adayı ve Litvanya Cumhuriyeti Alanya Fahri Konsolosu Mehmet Şahin, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret etti.

İyi Parti’den Alanya Belediye Başkan Adayı olması beklenen Mehmet Şahin, Ankara’da İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret etti. Şahin, İyi Parti Genel Merkezi’ndeki buluşmada Meral Akşener’e ‘Alanya Sofrası’ adlı kitap, Alanya Yörük göçünü temsil eden özel bir halı ve Alanya ipek kozasından yapılan Alanya tablosu hediye etti. Akşener, Alanya’ya özgü hediyeleri çok beğendi ve Şahin’e teşekkür etti.

1 saate yakın süren görüşmede Şahin’in Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) başkanlığı dönemindeki çalışmaları ve sonrasındaki süreci değerlendiren ikili, Alanya’nın geleceğine dair beklenti ve önerileri de paylaştılar. Toplantı sonunda İyi Parti lideri Akşener’in Alanya’yı çok önemsediğini, önümüzdeki süreçte İyi Parti yönetim anlayışının, Alanya’nın geleceğini şekillendirmede ve bir dünya kenti olması yolunda ciddi katkı sağlayacağını paylaştığı öğrenildi.

İlgili Haberler

Alanya Belediyesi’nden Marketlere Stokçuluk Denetimi

Haberci Alanya

Alanyaspor Akşam Yemeğinde Bir Araya Geldi

Haberci Alanya

MHP Alanya’dan ihtiyaç sahiplerine destek

Haberci Alanya

Yorum Yap