17.9 C
Alanya
21/04/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaSiyasi Gündem

Mehmet Şahin, Demirtaş Esnafıyla Buluştu ve Projelerini Paylaştı

İyi Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, yoğun programları kapsamında Demirtaş mahallesinde toptancı hali, sanayi ve çarşı esnafı ile bir araya geldi.

İyi Parti Siyasi İşler Başkanı Oktay Vural, Antalya Milletvekili Aykut Kaya, İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan, İl Başkan Yardımcısı Alper Arıkan, Alanya İlçe Başkanı Hilmi Er ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nesrin Ünal da Şahin’e eşlik etti.

Şahin’in programı, Demirtaş Toptancı Hali’ndeki esnaflarla kahvaltılı istişare toplantısıyla başladı. Esnafın dilek ve görüşlerini dinleyen Şahin, Alanya’nın çözüm bekleyen sorunlarına dair önerileri aldı.

Projeler ve Vizyon

Toplantıda projelerini paylaşan Şahin, modern tarım uygulamalarıyla tarımsal üretimi arttıracaklarını ve doğal kaynakları verimli bir şekilde kullanacaklarını belirtti. Ayrıca, Alara ve Dimçayı gibi doğal zenginlikleri göletlerle buluşturarak şehre katma değer katacaklarını vurguladı.

Halkın Hizmetine

Demirtaş Hali ve sanayi esnafını ziyaretinin ardından çarşı esnafıyla buluşan Şahin, her bir esnafın dilek ve önerilerini dikkate aldıklarını ve Alanya’nın her noktasına hizmet götüreceklerini söyledi.

Esnaf Desteği

Demirtaş Mahallesi esnafı, Mehmet Şahin’in Alanya Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığı döneminde gösterdiği yakınlık ve desteği hatırlatarak, Şahin’in Alanya için üzerine düşeni fazlasıyla yapacağına inandıklarını belirttiler.

İlgili Haberler

Fransa’da MÜSİAD Alanya Rüzgârı …

Haberci Editör

Gazipaşa Havaalanı’na Ek Seferler Geliyor

Haberci Alanya

Akçocuk AK Parti’den adaylığını açıkladı – Video Haber

Haberci Editör

Yorum Yap