18.1 C
Alanya
28/02/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaSiyasi Gündem

Mehmet Şahin, Alanya’nın Dört Bir Yanında!

İyi Parti’nin Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, yaklaşık iki yıldır yoğun bir tempoyla çalışmalarını sürdürüyor.

İyi Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan, İl Başkan Yardımcısı Alper Arıkan, İlçe Başkanı Hilmi Er ve ilçe teşkilatıyla birlikte, Alanya’nın farklı bölgelerindeki vatandaşlarla buluşuyor.

Şahin’in Pazar günü programı sabah Bademağacı’da kahvaltılı bir toplantıyla başladı. Burada vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi ve çözüm önerilerini aldı. Ardından öğlen saatlerinde Sapadere’de mahalle sakinleriyle buluştu ve yoğun ilgiyle karşılandı.

Sapadere’deki buluşma sonrasında Şahin, sırasıyla Çakallar ve Saburlar mahallelerinde de mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Her iki mahallede de vatandaşlarla samimi bir sohbet gerçekleştiren Şahin, desteklerinden dolayı mahalle muhtarlarına ve sakinlere teşekkür etti.

Programlar sırasında Şahin, Alanya’nın batısında kalan mahallelerde festival ve yayla şenlikleri kültürünü başlatmayı vadetti. Ayrıca, tarımsal üretimi arttıracak çalışmalarla çiftçilere destek olacaklarını ve doğal zenginlikleri değerlendireceklerini belirtti.

Mehmet Şahin’in yoğun çalışma temposu ve halkla iç içe olması, Alanya genelinde takdir topluyor. Şahin’in, “Her Şey Alanya’mız İçin” söylemiyle yürüttüğü hizmet anlayışı, vatandaşlar arasında umut ve güven uyandırıyor.

İlgili Haberler

Başkan Yücel’den Kadir Gecesi Mesajı

Haberci Alanya

Başkan Yücel Batı Bölgesinde Vatandaşlarla Buluştu

Haberci Editör

Alanya’da uyuşturucu operasyonu

Haberci Editör

Yorum Yap