29.1 C
Alanya
18/06/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaSpor

MAHMUTLARSPOR’DA BAĞIŞLAR YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

Alanya’yı Antalya Süper Amatör liginde başarıyla temsil eden ve geçtiğimiz sezon play-off finali oynayan Mahmutlarspor’da olağanüstü genel kurul toplantısı yapıldı ve mevcut başkan Yılmaz Bağışlar güven tazeleyerek yeniden kulüp başkanlığına seçildi.

Kulüp başkanı Bağışlar tarafından sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Değerli dostlarım, Mia İnvest Mahmutlarspor Kulübü olarak geçtiğimiz aylarda yapılan genel kurulda kulüp başkanı ve yönetim kurulu üyeliğine herhangi bir aday liste çıkmaması üzerine, ikinci kez yapılan genel kurulda, tek liste ile tekrar aday olarak yönetim kurulumuzu oluşturmak zorunda kaldık. Bir süreliğine dinlenmek istesek de mümkün olmadı.

Genel kurulda, ayrıca, yeni spor yasası gereğince tüzük değişikliği yapılmış olup yeni yasaya uygun olarak kulüp tüzüğümüz değiştirilmiştir. Kulübümüz bu sezon U11 yaş , U18 yaş ve süper amatör liginde mücadele edecektir.
Mahmutlar spor merkezi yanına ikinci etap olarak kapalı spor salonu ve antrenman sahası ile kamp merkezi ihalesi Alanya Belediyesi tarafından yapılmıştır fakat ihaleye hiç bir firma teklif vermediğinden ihale iptal edilmiştir bu konuda yeniden ihaleye çıkılacaktır. Desteklerinden dolayı Alanya Belediyesi’ ne teşekkür ediyoruz. Ayrıca, geçtiğimiz yıl ana sponsorumuz olan Mia İnvest&İnşaat firma sahipleri İsmail Özer ve Mehmet Yağız ile yapılan görüşmelerimiz neticesinde, bu yıl da kendileri sponsor olarak destek vereceklerini ifade ettiler. Kendilerine kulübümüz adına teşekkür ediyoruz.
Hep birlikte Mahmutlarspor’a ve gençlerimize destek olmaya devam edeceğiz. Yeni yönetim kurulumuzun ve Mia İnvest sponsorluğunun Mahmutlarspor’a hayırlı olmasını diliyorum. Allah utandırmasın.”

Mia İnvest Mahmutlarspor’un yeni yönetim kurulu üyeleri ise şöyle:

Yılmaz Bağışlar, Cengiz Uğurkutu, İsmail Özer,Mehmet Sual, Mehmet Çabuk, Hasan Bağışlar, Ümit Demir, Ahmet Şimşek, Ümit Sönmez, Mehmet Yıldırım, İsa Yaman

İlgili Haberler

Uluslararası Belgrad Turizm fuarı 43.kez kapılarını açtı

Haberci Alanya

Çetinkaya ve Benzer’den Gazipaşa ziyareti

Haberci Editör

Uyuşturucu ile Mücadelede Alanya Belediyesi’nden Önemli Adım: Metruk Bina Yıkıldı

Haberci Editör

Yorum Yap