15.1 C
Alanya
21/04/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaSiyasi Gündem

İYİ Parti Alanya’da Sürpriz İsim!

Alanya İlçe Başkanlığı görevine yeni atanan Hilmi Er, İYİ Parti’nin Alanya’daki yönetim kadrosunu kamuoyuyla paylaştı.

Yeni yönetimde dikkat çeken bir isim ise Sağlık ve Sosyal Politikalar İlçe Başkan Yardımcısı olarak atanmış olan önceki dönem SGK Alanya Müdürü Muharrem Kaya oldu.

SGK Müdürlüğü görevini başarıyla sürdürdükten sonra emekliliğini talep eden Kaya, kızıyla birlikte ‘SGK ve Çalışma Hayatı’ konularında danışmanlık hizmeti sunmaya başlamıştı. Yeni göreviyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Kaya, “Alanya’da yaptığım hizmetlerden aldığım enerjiyi şimdi İYİ Parti çatısı altında kullanma fırsatı buldum. Partimizin hedefleri doğrultusunda Alanya’ya daha fazla katkı sunmak için heyecanlıyım” ifadelerini kullandı.

Kaya, Alanya’da geçirdiği 6 yıl boyunca SGK Alanya hizmet binasının yapımına önemli katkılarda bulunmuş ve saha çalışmalarına aktif olarak katılarak vatandaşların sorunlarına çözüm üretmişti. Emeklilik sonrasında da medya, televizyon programları ve danışmanlık hizmetleriyle kamuoyunun ilgisini çeken Kaya’nın siyasetteki performansı merakla bekleniyor.

Bu yeni görevle birlikte Muharrem Kaya’nın, İYİ Parti Alanya İlçe Başkanlığı’ndaki görevine nasıl bir dokunuş yapacağı ve partinin çalışmalarına nasıl bir katkı sağlayacağı önemli bir merak konusu oldu. Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti (ALGC) Sosyal Güvenlik Danışmanı olarak da görev yapan Kaya, yeni görevinde başarılar dileyerek, “Halkımızın sorunlarına duyarlı bir şekilde çözüm üretmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

İlgili Haberler

Fatma Nimet Alaettinoğlu vefat etti

Haberci Editör

Alanya’daki Sendikalardan Promosyon Tepkisi

Haberci Editör

Alanya’ya bir şok da CHP’den: Listede Alanya yok

Haberci Editör

Yorum Yap