15.1 C
Alanya
21/04/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaSiyasi Gündem

İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin’den Dev Proje: Ücretsiz Okul Servisleri

İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, Alanya’nın farklı mahallelerinde gerçekleştirdiği halk buluşmalarında önemli bir sosyal proje olan ‘Ücretsiz Okul Servisleri’ni duyurdu.

Şahin, Konaklı, Bayır, Bayırkozağacı, Orhan, Karamanlar ve Akdam mahallelerinde gerçekleşen buluşmalarda projeyi açıklarken, “Gelecek nesillere burs, kurs, kırtasiye ve tüm eğitim desteklerimizin yanında ulaşım yardımımızı da yaparak öğrencilere ve ailelerine rahat bir nefes aldıracağız” dedi.

Halk Buluşmalarında Coşku ve Destek

Mehmet Şahin ve ekibi, Alanya’nın her köşesinde sürdürdüğü halk buluşmalarında yoğun ilgi ve destekle karşılandı. Konaklı’dan başlayarak Bayır, Bayırkozağacı, Orhan, Karamanlar ve Akdam mahallelerine kadar devam eden buluşmalarda vatandaşların sorunlarını dinleyen Şahin, projelerini anlattı.

Projeler Arasında Öne Çıkan: Ücretsiz Okul Servisleri

Şahin’in büyük ilgi gören projelerinden biri olan ‘Ücretsiz Okul Servisleri’, sosyal belediyecilik vizyonuyla ihtiyaç sahibi ailelerin ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin servis ücretlerini karşılamayı hedefliyor. Proje kapsamında, özellikle maddi yetersizlik içinde olan ve uzak mahallelerde okula giden öğrencilere ücretsiz ulaşım imkanı sağlanacak. Bu destekle öğrencilere ve ailelerine ekonomik bir rahatlama sağlanacak.

Vatandaşlardan Destek ve Teşekkür

Şahin’in açıkladığı projeye vatandaşlardan büyük destek ve tebrik yağdı. Konaklı ve kırsal mahallelerde gerçekleşen buluşmalarda, “Yaparsa Mehmet Şahin Başkan yapar. Bizler ‘Mehmet Şahin Sözü’nü iyi biliriz. Mehmet Başkan’la hem Alanya, hem de Alanya kırsalında vatandaş nefes alacak” diyerek Şahin’e desteklerini ifade ettiler.

Konaklı’da Şahin İzdihamı

Konaklı’da binlerce vatandaşın oluşturduğu izdiham içinde karşılanan Mehmet Şahin ve ekibi, coşkulu kalabalık tarafından sevgi gösterileri ile karşılandı. Şahin, “Bu sevgiye, bu desteğe hep layık olacağız. Sizleri asla mahcup etmeyeceğiz” diyerek vatandaşlara teşekkür etti.

İlgili Haberler

MKE Ankaragücü Maçı Biletleri Satışta

Haberci Editör

Alanya’daki Rus Gazeteciler AGC’de buluştu

Haberci Editör

Gazipaşa’da İnsani Yardımların Gururu: Ali Doğan ve İHH Arama Kurtarma Ekibi”

Haberci Editör

Yorum Yap