32.5 C
Alanya
20/07/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaYaşam

Hastane Yönetiminden Bayram Ziyareti: Sağlık Çalışanlarıyla Birlikte

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetimi, Kurban Bayramı’nın 1. gününde sağlık çalışanlarını ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Başhekim Vekili Uzman Dr. İsmail Cem Yıldır, sağlık personeli ile sohbet ederek, hastanenin doluluk oranı ve hastaların durumları hakkında bilgi aldı.

Sağlık Çalışanlarına Destek ve Kutlama

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetimi, Kurban Bayramı’nda mesai yapan sağlık çalışanlarını yalnız bırakmadı. Başhekim Vekili Uzman Dr. İsmail Cem Yıldır, sağlık personelini ziyaret ederek bayramlarını kutladı ve onların taleplerini dinledi. Dr. Yıldır, hastanenin doluluk oranı ve hastaların durumu hakkında bilgi alarak, bayramda sağlık çalışanlarının özverili çalışmalarına vurgu yaptı.

Başhekim Vekili Dr. Yıldır: “Kocaman Bir Aileyiz”

Başhekim Vekili Uzman Dr. İsmail Cem Yıldır, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, “Hastane yönetimi olarak sağlık çalışanlarımızın bayramın 1. gününde yanlarında olmak ve onlarla vakit geçirmek istedik. Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak biz kocaman bir aileyiz. Her çalışanımız ve hastamız bu ailenin bir parçasıdır. Hastalarımızın durumu hakkında bilgi aldık ve aksaklık yaşanmaması için gereken birimlere takviyeler yaptık. Tüm birimlerimiz koordineli bir şekilde ekip ruhuyla çalışmaktadır. Herkesin sevdikleriyle birlikte olduğu bir günde büyük bir fedakârlık göstererek hastanemizde mesai yapan tüm hekim ve sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Kurban Bayramı’nın herkese sağlık, mutluluk, huzur ve güzel günler getirmesini temenni ediyorum” dedi.

İlgili Haberler

Alanya’da Taksimetre Fiyat Tarifesine % 40’lık Ayarlama

Haberci Alanya

Dezenformasyon Yasası Kabul Edildi …

Haberci Editör

Gazipaşa’da Aksoy MHP’den Aday Adayı

Haberci Editör

Yorum Yap