23.1 C
Alanya
30/05/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaYaşam

Dünya Çapında İnsan Kaynakları Lideri Şerif Kaynar Alanya’da!

Dünyaca ünlü danışmanlık firması KORN FERRY Türkiye Onursal Başkanı Şerif Kaynar, liderlik semineri için Alanya’ya geliyor. İş dünyasının merakla beklediği bu etkinlik, 19 Nisan 2024 Cuma günü saat 14.00’te ALTSO Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.

Şerif Kaynar, insan kaynakları alanında duayen olarak kabul ediliyor ve birçok üst düzey yönetici ve CEO’nun keşfedilmesiyle tanınıyor. Ayrıca TEDX konuşmacısı olan Kaynar’ın “Başarının 12 Sihirli Anahtarı” konuşması, Türkiye’de en çok izlenen TEDX konuşmaları arasında yer alıyor.

Dijital dünyadaki değişimin ve dönüşümün yanı sıra liderlikteki zorlukların ele alınacağı bu etkinlikte, Şerif Kaynar liderlikte başarıya ulaşmanın stratejilerini ve deneyimlerini paylaşacak. “Fırtınalı sular, liderliğin gerçek gücünü ortaya çıkarır” diyen Kaynar’ın liderlikteki tecrübeleri ve stratejileri, Alanya iş dünyasına ilham verecek ve yeni bakış açıları kazandıracak.

Şerif Kaynar Kimdir?

Korn Ferry Türkiye Onursal Başkanı olan Şerif Kaynar, son 25 yılı aşkın süredir Korn Ferry’de görev yapıyor. Daha önce 20 yıl profesyonel deneyimi bulunan Kaynar’ın iş hayatı, Westinghouse ve Asea Brown Boveri gibi büyük şirketlerde geçmiştir. Kariyeri boyunca Afrika, Avrupa, Ortadoğu ve Orta Asya’da bulunmuştur. Istanbul Saint Joseph Fransız Lisesi mezunu olan Kaynar, Bradford Üniversitesi’nde lisans eğitimi almış ve iş idaresi üzerine Londra City Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. Türkçe’nin yanı sıra İngilizce ve Fransızca dillerini bilmektedir. Ayrıca Türkiye Bilim Merkezleri Vakfı’nın kurucu üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanıdır. GYIAD’ın 1990-1992 dönem başkanlığını yapmıştır ve halen çeşitli sivil toplum kuruluşlarında üyeliklerini sürdürmektedir.

İlgili Haberler

Haberci Editör

İşte CHP Antalya milletvekilleri listesi

Haberci Editör

Coşkun’dan 19 Mayıs Mesajı

Haberci Editör

Yorum Yap