18.1 C
Alanya
28/02/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaSiyasi Gündem

Demir Başkan, Alanya’yı Gezmeye ve Halkla Buluşmaya Devam Ediyor

Gelecek Partisi Alanya Belediye Başkan Adayı Mevlüt Demir, seçim kampanyası kapsamında yoğun bir tempo ile çalışmalarını sürdürüyor. Alanya’nın dört bir yanına ulaşan ve her kesimden destek gören Demir, halkın ilgisiyle karşılaşıyor.

Demir, Anavatan Partisi İlçe Başkanı Sadri Bayat, Saadet Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Sarıca ve Gelecek Partisi İlçe Başkanı Yıldız Serdaroğlu ile bir araya gelerek, üç partinin birleşerek desteklediği ortak aday olarak Alanya’ya hizmet için yola çıktı.

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin’i seçim bürosunda ziyaret eden Demir, nazik bir nezaket gösterisiyle Alanya’nın sorunlarını samimi bir şekilde paylaştı. Adil ve demokratik bir yarış temennisinde bulunan Demir, seçim sürecinde olumlu bir atmosfer oluşturmayı hedefliyor.

Demir, Oba Birlik Taksi Durağı’nı ziyaret ederek taksicilerle sohbet etti. Taksicilerin karşılaştığı sorunları dinleyen ve çözüm önerilerini paylaşan Demir, taksicilerden destek istedi.

Başkan Adayı Demir, Kızlarpınarı Mahallesi Muhtar Adayı Serpil Alış’ı da ziyaret etti. Alış, 6 Şubat depremi nedeniyle mahalle sakinlerine pişi ikram etti. Demir, Alış’a başarılar dileyerek mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Demir, seçim kampanyası boyunca Alanya’nın farklı bölgelerindeki vatandaşlarla buluşmaya devam edecek.

İlgili Haberler

Hatay’da yine deprem: Alanya da hissetti

Haberci Editör

Kestel kazandı, şampiyonluk planları son haftaya kaldı

Haberci Editör

Başkan Yücel’in Eğitime Desteği Aralıksız Olarak Sürüyor

Haberci Editör

Yorum Yap