25.6 C
Alanya
17/06/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaSpor

Corendon Alanyaspor’un Genç Yetenekleri Namağlup Şampiyon Oldu

Corendon Alanyaspor’un U11, U12 ve U13 Akademi Takımları, Antalya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) düzenlediği turnuvalarda gösterdikleri üstün performansla dikkatleri üzerlerine çekti. Namağlup şampiyonlukları, genç yeteneklerin başarı dolu geleceğini gözler önüne serdi.

U11 Takımı: Gururla Zirvede

Alanyaspor’un U11 Akademi Takımı, Antalya ASKF U11 Ligi’nde oynadığı 14 maçta rakiplerine şans tanımadı. 42 puanla liderlik koltuğunu kimseye kaptırmadan namağlup bir şekilde zirveye yerleşti. Bu başarıda, takımın attığı 151 gol ve sadece 4 gol yemesi büyük rol oynadı.

U12 Takımı: Üstün Başarı

U12 Akademi Takımı da geride bıraktığı 16 maçta, 14 galibiyet ve 2 beraberlikle 44 puan topladı. Ligdeki üstünlüğünü gol yollarında da gösteren takım, 114 gol atarken, kalesinde sadece 2 gol gördü.

U13 Takımı: Zafer Dolu Performans

U13 Akademi Takımı da diğer yaş gruplarında olduğu gibi oynadığı 14 maçı da kazanarak 42 puanla zirvenin sahibi oldu. Takım, 99 gol atarken, kalesinde sadece 2 gol görmesiyle dikkatleri üzerine çekti.

Teknik Ekibin Teşekkürü

Başarıya ulaşan takımların teknik sorumluları, İlker Güç, Ömer Akgül ve Memet Araz, emeği geçen herkese teşekkür ederek, genç sporcuları tebrik etti.

Bu zaferler, Corendon Alanyaspor’un genç yetenekleriyle geleceğe umutla bakmasını sağlarken, kulübün başarı grafiğini yükseltmeye devam ediyor.

İlgili Haberler

Başkan Yücel’den Gökbel’e Davet …

Haberci Alanya

Gazipaşa Kızılay Temsilciliği Uğur Bolat’ın Öncülüğünde açıldı

Haberci Alanya

Özçelik: Alanya’ya Yakışan Otogarı Biz Yapacağız

Haberci Editör

Yorum Yap