23.1 C
Alanya
30/05/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaSpor

Corendon Alanyaspor Taraftarlarına Beşiktaş Maçı Daveti

Corendon Alanyaspor’un Taraftardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Işık, taraftarlarına Beşiktaş maçında takımlarını desteklemeleri için çağrıda bulundu.

Taraftarlarımızın desteği her zaman önemli. Corendon Alanyaspor’un Taraftardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Işık, Pazar günü saat 19.00’da Alanya Oba Stadyumu’nda oynanacak olan Beşiktaş maçı öncesinde taraftar gruplarının temsilcileriyle bir araya geldi. Toplantıya Genel Koordinatörümüz Mevlüthan Çavuşoğlu ve taraftar gruplarının liderleri Hilmi Güney, Muhittin Düşünceli ve Samet Kayabaşlı da katıldı.

Işık, Beşiktaş maçı öncesi taraftar grubu liderleriyle bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduklarını belirtti. Dolu tribünlerin coşkulu bir taraftar desteğiyle galip gelmek istediklerini vurgulayan Işık, “Taraftarlarımızı bu maçta da takımımızın yanında görmek istiyoruz. Her zaman olduğu gibi Pazar akşamı taraftarlarımızın takımımızı centilmence destekleyeceğine inanıyorum,” dedi.

Corendon Alanyaspor’un Beşiktaş maçına tüm taraftarları davet ediyoruz. Takımımızı tribünlerde coşkuyla desteklemeye bekliyoruz!

İlgili Haberler

Bilal Gömeç: “Yaratılan Yanlış Algıya Karşılık Hakkımızı Sonuna Kadar Arayacağız”

Haberci Editör

Özçelik: Alanya Halkı ‘İyi ki Seçmişiz’ Diyecek

Haberci Editör

Gazipaşa Jijutsu Spor Kulübü’nden Önemli Başarılar      

Haberci Editör

Yorum Yap