15.1 C
Alanya
21/04/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaSiyasi Gündem

CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Özçelik: “Biz Çalışmazsak Yoruluruz”

Alanya Belediye Başkanlığı için Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) adayı Osman Tarık Özçelik, Alaiye Caddesi’nde esnaf ziyaretlerini sürdürdü.

Esnaf ile samimi diyaloglar kuran Özçelik, esnafların ilgi ve destekleriyle karşılaştı. Esnafların, “Sizi destekliyor ve yakından takip ediyoruz. Kulağınızı çınlatıyoruz. Bu enerjiyi nereden buluyorsunuz?” sorusu üzerine Özçelik, “Biz çalışmazsak yoruluruz. Sizlerden aldığımız enerji, gücümüze güç katıyor” yanıtını verdi.

CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Özçelik, Alaiye Caddesi’nde yürüttüğü esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Sabahın erken saatlerinden itibaren Seçim Koordinasyon Merkezi’nde çalışmalara başlayan Özçelik ve beraberindeki Belediye Meclis Üyesi Adayları, cadde üzerindeki esnafları ziyaret ederek, hayırlı işler ve bol kazançlar diledi. Esnafların gösterdiği ilgi ve sevgi karşısında teşekkür eden Özçelik, trafiğin aksamaması için dikkatli bir şekilde ziyaretlerini sürdürdü.

Esnafların sıcak karşılamaları ve samimi diyaloglarının yanı sıra, cadde üzerinden geçen vatandaşlar da korna çalarak desteklerini ifade etti. Özçelik, bu anlarda sürücülerle kısa sohbetler etti, el salladı ve gülümsedi.

Ziyaretler sırasında Özçelik’in, bir vatandaşın “Sizi görünce çok iyi oluyoruz. Arkanıza bakmadan tam gaz devam edin” sözlerine, “1 Nisan sabahı daha iyi olacağız” yanıtını verdiği ve bu vatandaşla özçekim yaptığı belirtildi. Özçelik’in esnaf ziyaretlerinde gençlerin ve vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği kaydedildi.

Aday, bir berberde traş olan vatandaşlarla ve diğer esnaflarla da sıcak sohbetler gerçekleştirdi. Esnafların, çay ve kuru pasta ikramlarını geri çevirmeyen Özçelik, Alanya’ya gönlünü verdiğini ve şehrin ticaretinin canlanması için projeler üreteceklerini ifade etti.

Özçelik, yaptığı açıklamada, Alanya’nın ticaretinin sıkıştığını ve daraldığını belirterek, bu konuda çözüm önerileri sunacaklarını ve esnafın nefes almasını sağlayacak projeler geliştireceklerini vurguladı. Ayrıca, Alanya’nın geleceği için herkesin söz sahibi olduğunu ve şehri bu anlayışla yöneteceklerini ifade etti.

İlgili Haberler

“ANTTALKS” Başlıyor

Haberci Alanya

Alanya Belediyesi Dört Koldan Kesintisiz Ulaşım İçin Çalışıyor

Haberci Alanya

Astrolog Gamze Benzer Haftalık Burç Yorumlarını Yazdı

Gamze Benzer

Yorum Yap