27.1 C
Alanya
18/06/2024
Haberci Alanya
Haberci Alanya

Burhan Çetinkaya Yazdı: “Kümede Kalmak”

Bu hafta evimizde oynadığımız maçı da kaybettik. İyiden iyiye düşme potasına demir attık. Sezona başlarken Avrupa kupalarına oynama hayali kurarken geldiğimiz yer düşme hattı oldu.

Rakipler kötü başlarken biz iyi bir başlangıç yapmıştık. Sonra onlar iyiye doğru ilerlerken biz bir türlü kötü gidişi düzeltemedik ve sonunda küme düşme hattına geriledik.

Kümede kalmak için şimdi ne yapılacak? Yönetim, teknik ekip ve taraftar bir araya gelmeli. Sorunları çözmeliyiz, düşersek geri gelmek kolay olmaz. Benden söylemesi, en azından bu milli maç arasını iyi değerlendirmek lazım. Takım içindeki sorunları çözelim ve dönüşte tekrar lig yeni başlıyor gibi motive olalım.

Gerçi aradan sonra ilk maç deplasmanda Galatasaray ile, çok zor bir maç ama futbol enteresan bir oyun. İyi motive olursak, en azından 1 puan alırsak, lige yeniden sarılmak için umut olur. Araya kadar en azından 10 puan daha almak gerekir. Ve arada transfer şart; iyi iki kanat forvet ve bir net santrfor gerekiyor, yoksa işler sarpa sarar.

Haydi, Crendon Alanyaspor! Yeni bir başlangıç, yeni bir motivasyon ve hırs ile geri dönelim. Taraftar için ve bu ligde kalmak için terimizin son damlasına kadar mücadele edelim.

İlgili Haberler

Başkan Böcek Alanya’da Coşkuyla Karşılandı

Haberci Editör

Başkan Yücel’den İnşaat Yasağına İlişkin Açıklama

Haberci Alanya

Mahmut Özer’den Öğrencileri Yakından İlgilendiren Önemli Açıklama

Haberci Alanya

Yorum Yap