15.1 C
Alanya
21/04/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaSiyasi Gündem

“Başkan Yücel, Seçim Kampanyasına Kestel’den Başlıyor

Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, seçim kampanyasına baba ocağı Kestel Mahallesi’nden başlıyor. 1 Şubat Perşembe günü saat 19.00’da Kestel Düğün Salonu’nda düzenlenecek buluşmaya tüm Alanyalılar davet edildi.

Başkan Yücel, 2 dönem belediye başkanlığı yaptığı Kestel Mahallesi’nde geniş katılımlı bir halk buluşması düzenleyerek Alanya halkının teveccühünü kazanmayı hedefliyor. Başkan Yücel, “Her zamanki gibi tüm Alanyalı hemşehrilerimize ulaşacağız, sıkılmadık el, alınmadık gönül bırakmayacağız, vatandaşlarımızın destekleriyle Alanya’ya hizmet etmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Seçim sürecinde her mahalleye giderek vatandaşların taleplerini dinleyeceklerini belirten Başkan Yücel, gelen istekleri birinci ağızdan çözeceklerini vurguladı.

Başkan Yücel, tüm Alanyalıları 1 Şubat Perşembe günü saat 19.00’da Kestel Düğün Salonu’ndaki etkinliğe davet ederek, “Bizim için en büyük hizmet gönüller almaktır, gönüllere girmektir, vatandaşımızın yüzünü güldürebilmektir.” dedi. İlk mahalle buluşmasını baba ocağı olan Kestel Mahallesi’nde gerçekleştirecek olmanın önemine değinen Başkan Yücel, tüm Alanyalılardan destek ve katılım beklediklerini ifade etti.

İlgili Haberler

Alanya İlçe Halk Kütüphanesi’nden Yeni Proje: Kitap Ağacı

Haberci Editör

Gazipaşa’da Deniz Yolu İçin Yeni Dönel Kavşak Hizmete Açıldı

Haberci Editör

Hancı, İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor

Haberci Editör

Yorum Yap