25.6 C
Alanya
17/06/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaSiyasi Gündem

Başkan Yücel, Arıcılarla Buluştu: “Alanya için Üretmeye Devam”

Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Alanya Belediye Başkanı Adayı Adem Murat Yücel, arı yetiştiricileriyle bir araya gelerek yeni dönemde yapacakları projeleri paylaştı. Başkan Yücel, “Dahası Var” diyerek arıcılarla el ele Alanya için güzel işlere imza atacaklarını vurguladı.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Antalya Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı ve Cumhur İttifakı Alanya Belediye Meclis Üyesi Adayı Yücel Turan’ın düzenlediği kahvaltıda arı yetiştiricileriyle bir araya geldi. Toplantıya katılan AK Parti ve MHP ilçe başkanları ile ilçe tarım müdürü de desteklerini sunarken, Başkan Yücel burada yaptığı konuşmada, Alanya’nın tarım ve arıcılık potansiyelini değerlendirdi.

Başkan Yücel, “Göreve geldiğimiz günden bu yana Alanya’nın turizmden tarımına, kültüründen sanatına gelişmesi ve geleneklerinin yaşatılması adına var gücümüzle çalıştık. Arıcılarımızın da tarımın önemli bir parçası olduğu bilinciyle bugüne kadar binlerce arı kovanını arı üreticilerimiz ile buluşturduk. Güzelbağ yangın felaketinin ardından hemen arıcılarımız için kovan ürettik ve dağıtımını yaptık. Bölgemize, Alanya’mıza ve doğamıza sahip çıkmak adına her zaman üretimden yana olduk” dedi.

Cumhur İttifakı olarak Alanya’ya ve Alanyalılara kazandıracakları daha çok hizmet olduğunu belirten Başkan Yücel, “Durmadan, duraksamadan Alanya için gecemizi gündüzümüze kattık. Vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerini doğru analiz ederek, hizmetlerimizi hayata geçirdik. Ben her zaman arıcılarımızı, çiftçilerimizi, üreticilerimizi desteklemeye devam edeceğim. Bu süreçte sizlerden 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Alanya’da şahsıma, Antalya’da da Hakan Tütüncü başkanımıza destek istiyorum” dedi.

Antalya Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı ve Cumhur İttifakı Alanya Belediye Meclis Üyesi Adayı Yücel Turan ise, Başkan Yücel’in arıcılık sektörüne verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek, yeni dönemde birlikte daha başarılı çalışmalara imza atacaklarına inandıklarını ifade etti.

Toplantının sonunda arı üreticileri ve vatandaşlar Başkan Yücel’e sektörleri adına taleplerini iletti. Başkan Yücel de yeni dönemde de desteklerine devam edeceklerini belirterek 31 Mart’ta kendisine ve Antalya’da Hakan Tütüncü’ye destek istedi.

İlgili Haberler

Alanyaspor – İstanbulspor Maçı Biletleri Satışa Sunuldu

Haberci Editör

Corendon Alanyaspor, MKE Ankaragücü Maçı Öncesi Hazırlıklarını Sürdürdü

Haberci Editör

ALTSO Seçimi İl Seçim Kurulu’na mı Taşınıyor?

Haberci Editör

Yorum Yap